Aktualizace na EMUI 11 vychází na 37 Huawei a Honor zařízení. Známe kompletní seznam

aktualizace na emui 11 honor huawei

Aktualizace na EMUI 11 je v současné době již v betaverzi pro poměrně dost Huawei a Honor zařízení. Celkově známe 37 zařízení, které by tuto aktualizaci měly obdržet v následujících měsících. Seznam zveřejnil na svém profilu na sociální síti Wang Chenglu, což je jeden z prezidentů společnosti Huawei. Společnost rovněž prozradila, že nejnovější nadstavba EMUI 11 se celkem dostane k 200 milionům uživatelů po celém světě.

Aktualizace na EMUI 11 vychází z Androidu 10

Oficiálního představení nejnovější nadstavby od Huaweie jsme se dočkali téměř před měsícem, takže není velkým překvapením, že je založená stále na starším Androidu 10 a nebude tak obsahovat novinky Androidu 11. Huawei připravil několik novinek, včetně vizuálních změn, a dokonce se dostalo i na pár funkcí, které bychom měli vidět v nadcházejícím systému HarmonyOS. Ostatně Wang Chengdu i naznačil, že nadstavba EMUI 11 by mohla být tou úplně poslední a příští rok už uvidíme pouze HarmonyOS. Rovněž se ví, že některé již vydané Android telefony od Huawei obdrží možnost instalace HarmonyOS. Přesné detaily však nejsou v tuto chvíli známé.

aktualizace na emui 11 seznam telefonu

Nadstavba EMUI 11 se v současné době nachází v otevřené betaverzi, která probíhá hlavně v domovské Číně. Seznam všech telefonů, které obdrží v následujících měsících EMUI 11 můžete vidět na obrázku výše. Nechybí tam modely řady Huawei P40, Mate 30, Nova 7, P30, Mate 20 nebo třeba Honor telefony V30 a V20. Aktualizace rovněž vychází na tablety řad MatePad a M6.

Vlastníte Huawei nebo Honor telefon? Jste spokojeni s rychlostí aktualizací?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)