Největší aktualizace zamykací obrazovky Next od Microsoftu

Next-Lock-Screen-Microsoft

Zamykací obrazovku Next Lock Screen od Microsoftu jsme vám již představili v samostatném článku. Aktualizace, již včera Microsoft vydal, patří mezi dosud největší. Má přinést zejména podporu pro telefony s čtečkou otisků prstů. Kromě jiných změn se vylepšily i funkce kontaktů, které nově nabídnou lepší možnosti vyhledávání.

Next-Lock-Screen-Microsoft

Aktualizace přináší podporu čtečky otisků prstů a chytré kontakty

Jak se tato aktualizace projeví konkrétně u uživatelů, již Next Lock Screen využívají? Jak jsem už zmínil, první novinkou je možnost odemykat telefon přiložením prstu ke čtečce otisků. Podmínkou je čtečkou vybavený telefon. Pokud vašemu telefon chybí, oceníte druhé vylepšení. Aplikace si začně všímat, komu voláte a píšete nejčastěji a vytvoří vám na zamknuté obrazovce speciální ikonu těchto kontaktů.

next aktualizace

Přizpůsobení aktuální poloze

Dále je přístupná změna zabezpečení v závislosti na poloze. Například doma si můžete telefon otevřít bez hesla, v práci ho ovšem bude aplikace požadovat – záleží čistě na vašem nastavení. S polohou souvisí i změna tapety, kterou si také můžete vybrat pro každou oblast zvlášť. Posledním bodem, který Microsoft uvádí, je vyřešení bugů – to je však informace nacházející se u každé aktualizace.

Next Lock Screen
Next Lock Screen

Používáte Next Lock Screen či jinou alternativní zamykací obrazovku?

Zdroj: Androidauthority.com

Jaromír Šolc
O Autorovi - Jaromír Šolc

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)