TOPlist

Aktualizace Google Keep: Poznámky můžete nyní i kreslit

Google Keep

Aplikace Google Keep je oblíbený a velmi povedený nástroj pro práci s poznámkami a nejen to. Google Keep můžete využít také například pro vytváření a sdílení nákupních seznamů a byť se tento nástroj jeví jako poměrně jednoduchá aplikace, nabízí i řadu funkcí, které možná vůbec neznáte. V nejnovější aktualizaci pak Google Keep přibyla další zajímavá funkce, a sice možnost vytvářet také kreslené poznámky.

Google Keep aktualizace

Nečekejte však nijak pokročilé malování, to konec konců ani není pro aplikaci na poznámky potřebné. Bohatě si tak vystačíte s několika styly per a barvami. Aktualizaci aplikace Google Keep pak ocení především majitelé zařízení vybavených stylusem. Drobné úpravy se pak dočkal také widget aplikace, který nyní odkazuje i na tuto novou funkci kreslení.

Pokud k vám ještě aktualizovaná verze Google Keep nedorazila, mělo by se tak stát v nejbližších dnech. Nemáte-li aplikaci nainstalovanou, stáhnete ji z Obchodu Play, kde o její popularitě svědčí průměrná známka 4,4 hvězdy z téměř 450 tisíci hodnocení.

Google Keep - Notes and Lists
Google Keep - Notes and Lists

Využijete novou funkci v Google Keep?

Zdroje: AndroidAuthority.com, FB Google ČR.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)