Menu

Aktualizace Chrome Beta přináší nový vzhled a další funkce

Mobilní internetový prohlížeč Google Chrome je jedním z nejpopulárnějších řešení z obchodu Play. Google kromě standardní verze přinesl také tzv. verzi “Beta”, která dostává mnoho novinek o nějaký ten čas dříve. Chrome Beta nyní obdržel velikou aktualizaci, která přináší pozměněný design a mnoho dalších maličkostí. Zajímá vás, o co se jedná?

chrome-beta-logo

Jednou z hlavních změn nové verze je zcela nový design, který nyní vychází z tzv. “Material design”. Celé prostředí je nyní o mnoho více moderní a na první pohled působí jednodušeji. Obměnou prošel také inkognito mód, veškeré ovládací prvky a také některé animace.

Google Chrome Beta

Další novinkou je zjednodušené přihlašování do služeb Google. Pokud se do mobilního prohlížeče Chrome Beta přihlásíte, tak již nebudete muset znovu zadávat heslo a uživatelské jméno do žádné jiné služby Google, jako například Gmail, Mapy, Google+, Search a další. Myšleno bylo také na uživatele s více účty.

Google Chrome Beta 2

Aktualizace Chrome Beta je uvolňována postupně do obchodu Play. Pokud vám tak ještě nedorazila, a i přesto byste si novou verzi chtěli vyzkoušet, tak nezoufejte. Aktuální verzi prohlížeče Chrome Beta si můžete stáhnout pomocí odkazu níže.

Nejnovější verzi prohlížeče Chrome Beta si můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Chrome Beta
Chrome Beta
Developer: Google LLC
Price: Free

Líbí se vám vzhled nové verze Chrome Beta?

Zdroj: Droid Life.

 

Komentáře

Orbit09

25.7.2014 12:09

Vypadá to zajímavě, určitě bych to zkusil, ale Chrome jsem právě odinstaloval a nahradil ho CM Browserem.

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

25.7.2014 12:31

Vzhled se mi líbí, a pokud zůstane zachovaná funkčnost, tak rád vyzkouším :)

3kolik

3kolik

25.7.2014 12:49

Chrome nepoužívám, na mém low-endu (Xperia J) je naprosto nepoužitelný a akorát zabírá neskutečný množství místa…vzhled vypadá fajn, ale dokud neudělají odlehčenou verzi, Opera Mini je jasná volba :)

petr.hodan13

25.7.2014 12:55

Tenhle update u mne zaznamenal lepší funkcionalitu, nyní prohlížím stránky bez sebemenšího sekání, jak bylo u předchozí verze. Mohu jen doporučit ta změna je velmi kvalitní.

Faktuzmemegazacinatestvat

Faktuzmemegazacinatestvat

25.7.2014 13:53

Chrom zpomaluje a žere baterku na noteboocích. Na telefonech a tabletech tomu není jinak. Hezký den.

AntiApple

AntiApple

25.7.2014 14:15

Vyzerá to ako Chrome na iPhone :(

Petr

Petr

z aplikace
25.7.2014 15:25

pravda neskutečný žrout prostoru..

Tomazojer

tomazojer 0

25.7.2014 19:11

Zlepšení oproti minulé verzi.

jis

jis

26.7.2014 10:58

Nechápu, proč se nová beta všem líbí. To nikomu nevadí, že odstranili počítadlo otevřených záložek ze čtverečku v pravém horním rohu a přesunuli tlačítko pro aktualizaci z omniboxu až do nabídky? Ať jdou s tím zjednodušováním už někam. A pokud to nebyl záměr, ale chyba, jak to mohou vypustit vůbec ven? Jedině snad, že by to programoval nevidomý programátor.

Semis

Semis

28.7.2014 13:25

U mobilu Nexus 4 verze 4.4.4 se nové prostředí tzv. „Material design“ nezobrazuje. Zůstává zde bílá barva prostředí. Tak nevím, jestli se objevuje jen pod Android L?

RSS (komentáře k článku)