Akce HTC – při koupi HTC Incredible S 32GB karta zdarma

htc-logo-1

U HTC to pomalu začíná být dobrým zvykem, že při uvedení nového produktu na český trh uspořádá nějakou zajímavou akci. Minule při uvedení Desire HD to byla 50% sleva a zítra dostanete při koupi HTC Incredible S 32GB microSD kartu zdarma. Co je třeba udělat? Stačí být zítra, čili 10. března v pražské HTC prodejně (Na Poříčí 24) a zakoupit si tento telefon. Pozor, akce trvá jen do vyprodání zásob.

HTC Incredible S

Co HTC Incredible S nabízí a čím by Vás mohlo ke koupi nalákat?

HTC Incredible S je postaven na platformě Android 2.2 a v pevném těle se 4“ Super LCD displejem nabídne gigahertzový Qualcomm Snapdragon MSM8255 procesor. Ten oproti dřívější generaci poskytuje až o 40 % menší energetickou náročnost a vyšší výkon. Pohotoví fotografové ocení 8 MPx fotoaparát s dvojicí přisvětlovacích LED diod. Pro videovolání je nad displejem na čelní straně telefonu umístěna 1,3 MPx kamera. HTC Incredible S podporuje také záznam videa v HD rozlišení 720p a telefon je vybaven akumulátorem s kapacitou 1450 mAh.

Telefon přijde oficiálně do prodeje až 11.března, ale Vy si ho můžete zakoupit o den dříve právě díky této promo akci. Cena telefonu je 12 499 Kč včetně DPH.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek