Adobe Photoshop Mix 2.0: Velká aktualizace přináší řadu zajímavých novinek

Adobe Photoshop – náhleďák

Adobe právě teď vydává důležitou aktualizaci své aplikace pro rychlou úpravu fotek, Adobe Photoshop Mix. Novinka v podobě verze 2.0 přináší řadu vylepšených obrazových nástrojů a vylepšení softwaru obecně.

Adobe Photoshop Mix 2.0 přináší skvělé novinky

Aplikace nyní umí pracovat až s pěti obrazovými vrstvami, díky čemuž mohou vznikat složitější obrazy. Dosud měl uživatel možnost pracovat jen se dvěma vrstvami, což bylo značně omezující. Přibyly i sofistikovanější režimy prolnutí. Vrstvám pak budete moci nastavit parametry tak, aby vypadal co nejrealističtěji.

Bez omezení můžete také nově používat „selective looks“, po našem selektivní filtry. Ty mají schopnost měnit vyvážení bílé, expozici, kontrast, sytost a tak dále. Stále tu ale jsou i filtry, mezi které patří například klasická „sepia“. Filtry můžete použít na celou vrstvu, celý obraz nebo jen na některá místa, která si vyberete štětcem. S aktualizací tak uživatel získává více svobody v selektivním upravování.

Asi tím nejpozoruhodnějším rysem aktualizace Adobe Photoshop Mix 2.0 je schopnost otevírat (a ukládat) soubory z Creative Cloudu, Lightroomu nebo mobilních knihoven. To jednoduše znamená, že má uživatel možnost jednoduše importovat či exportovat PSD soubory a v úpravách pokračovat třeba na počítači či tabletu, bez potřeby jakéhokoli přenosu souborů.

Aktualizace umožňuje jednoduše upravit vaše fotky kdekoli na cestách. Jste s ní schopni vzít část své fotografie, vyříznout ji a vložit ji jinam. Můžete kombinovat filtry a efekty, kombinovat všechno se vším a nakonec svůj výtvor rovnou sdílet na sociální sítě. A nebo si jej uložit a během okamžiku pokračovat v pokročilých úpravách na svém desktopu.

Aktualizace aplikace vychází v několika vlnách. Právě pro vás již možná bude aplikace aktualizovaná nebo také možná ještě ne. Víme jen to, že my ji ještě nemáme, ale její vydávání již bylo zahájeno. Měli bychom se tedy dočkat již velmi brzy.

Adobe Photoshop Mix - Cut-out,
Adobe Photoshop Mix - Cut-out,

Zdroje: androidpolice.com, androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)