5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů: vyhlášení soutěže #13

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů vyhlášení

116. dílem jsme uzavřeli další kolo naší soutěže se seriálem 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Je tedy na čase odměnit ty, kteří nám zaslali nejvíce tipů do našich článků. Kdo vyhrál a jaké ceny na něj čekají?

Jak funguje náš seriál?

Seriál vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou tisíce, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomáhají s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které zveřejníme v některých z nadcházejících dílů.

O co jste soutěžili?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny

Seznam výherců

  1. Zbyněk Trnka (21 tipů) – Univerzální VR ovladač.
  2. David Král (2 tipy) – Větráček do USB.

Výhercům moc gratulujeme! Jednotliví výherci byli kontaktováni na e-mail.

Další díly přicházejí, soutěžte s námi!

Náš pravidelný seriál nekončí a s novým názvem přichází také nové kolo naší soutěže. Se 107. dílem  jsme se tedy všichni znovu postavili na startovní čáru a začali s čistým “štítem”. Chcete vyhrát zajímavé ceny? Tak neváhejte a zašlete nám zajímavý tip.

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Na jaké zajímavé výrobky z čínských obchodů jste narazili?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)