5 normálně placených her, které můžete nyní po omezenou dobu stahovat zdarma

android hry zdarma google play obchod

Hledáte nějaké nové hry, které byste mohli hrát na Android telefonu nebo tabletu? Pokud ano, tak pro vás máme hned 5 zajímavých normálně placených her, které jsou momentálně zdarma ke stažení na Google Play.

5 prémiových her na Android, které můžete stahovat zdarma

Níže jsou hry různých žánrů, takže by si měl vybrat kdokoliv. K dispozici máme i článek Slevy na Android aplikace, kde se pravidelně aktualizují všechny akce určené pro náš region. V této zprávě se podíváme blíže na specifičtější výběr her.

Může se stát, že některé hry ze seznamu níže již nebudou k dispozici zdarma, akce končí v různý čas. V době psaní článku jsou ale všechny stále k dispozici. Všechny hry také spojuje poměrně vysoké hodnocení.

Hardboiled

Začneme pravděpodobně tou nejzajímavější hrou v tomto seznamu. Hardboiled je postapokalyptická hra, která se v mnohém inspiruje u starších Fallout her. Jde o RPG hru, kde vaše postava přežila atomovou apokalypsu. Průměrné hodnocení hry je 4,1.

Hardboiled [iOS/Android]

Hardboiled [iOS/Android]

Hardboiled
Hardboiled

Beast Towers TD

Už podle názvu můžete poznat, že se jedná o tower defense hru, která má netradiční grafické zpracování. Hrajete za monstra, která se snaží chránit svůj hrad před lidmi. K dispozici je více než 40 různých obranných věží a 15 kouzel. Průměrné hodnocení je 4,4.

Beast Towers Trailer

Beast Towers Trailer

Beast Towers TD
Beast Towers TD

GoBotix

První logická hra v tomto seznamu. Potěší fanoušky titulů Monument Valley nebo Portal. Úkolem je dostat robota na konec úrovně, a to třeba pomocí portálů. Celkově je k dispozici 23 úrovní, které musíte překonat. Nejprve hrajete s jednou postavou, později se přidávají další. Průměrné hodnocení je 4.1. Stahovat můžete ZDE.

GoBotix Android Game Trailer

GoBotix Android Game Trailer

Freelancer Simulator Inc

V této oddychové hře hrajete za designéra a vývojáře na volné noze. Namísto sterilní kanceláře se ale práce tvoří z pláže. Úkol je jednoduchý, dokončit úkol, získat peníze a poté se bavit. Nejprve začínáte na malých špatné placených projektech, ale postupně se dostáváte k lepším pracím. Průměrné hodnocení je 4,6.

Freelancer Simulator Inc : Game Dev Money Clicker

Freelancer Simulator Inc : Game Dev Money Clicker

Freelancer Simulator Inc : Dev
Freelancer Simulator Inc : Dev

Classic Sudoku PRO

Druhá logická hra v tomto seznamu. Podle názvu je jasné, o co v ní jde. Pokud hledáte Sudoku na telefon, které nemá reklamy a zároveň více než 1000 úrovní, tak jste na správném místě. Hra obsahuje dva různé režimy, Classic a Unlimited. Průměrné hodnocení je 4,8.

classic sudoku pro
Sudoku Ultimate Offline puzzle
Sudoku Ultimate Offline puzzle

Vybrali jste si nějakou hru z tohoto seznamu?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)