TOPlist

5 nejlepších Android her v říjnu 2023

Nejlepší Android hry pro říjen 2023
  • Filmová série Silent Hill se dočká nového herního zpracování
  • Představí se ve formátu MILE, který známe z The Walking Dead: Last Mile
  • Populární pokračování Mortal Kombatu je už nyní ke stažení

Mobilní hry si každý měsíc získávají více fanoušků. Ať už preferujete lehčí hry nebo vyhledáváte komplexnější herní zážitky, vždy se najde něco podle vašeho gusta. Přinášíme přehled pěti zajímavých mobilních Android her vydaných v říjnu 2023, které zpříjemní čas každému hráči.

1. Battlesmiths: Blade and Forge

Battlesmiths: Medieval Life
Battlesmiths: Medieval Life

Dlouho očekávaná hra a tvrdá práce více než čtyř různých vývojářů, která kombinuje prvky Final Fantasy Tactics s vlastním stylem. Ve hře osvobozujete město, vytváříte zbroj pro bojovníky a čelíte různým nepřátelům. Battlesmiths nabízí mix RPG strategie, dlouhé kampaně a PvP arény. Kromě toho celá hra má asi 300 megabajtů a lze ji hrát zcela offline.

Battlesmiths: Blade and Forge — Gameplay Trailer

Battlesmiths: Blade and Forge — Gameplay Trailer

2. Silent Hill: Ascension

SILENT HILL: Ascension
SILENT HILL: Ascension

Pokud jste milovníkem hororových filmů, a ještě více her inspirovanými těmito snímky, tento tip je pro právě vás. Již 31. října vyjde interaktivní real-time hra, o které toho zatím moc nevíme, ale můžeme očekávat velmi zajímavý koncept. Vývojáři nedávno zveřejnili poutavý hororový trailer, odkazující na příběh rodiny Hernandez, která se propadá do chaosu po sérii tragických úmrtí.

Hra je kategorizována jako MILE (Massively Interactive Live Event), podobný koncept známe z The Walking Dead: Last Mile. Hra běžela na Facebooku po dobu několika měsíců, hráči plnili minihry a rozhodovali o příběhu.

SILENT HILL: Ascension | Premiere Trailer (subtitled) | KONAMI

SILENT HILL: Ascension | Premiere Trailer (subtitled) | KONAMI

3. Strange Hill

Strange Hill
Strange Hill

Další výraznou novinkou, dle hodnocení velmi oblíbenou, je akční adventura a zároveň dobrodružný thriller z pohledu třetí osoby Strange Hill. Procházíte interaktivním prostředím, plníte zajímavé úkoly a hlavně putujete otevřeným světem. Ve hře přebíráte roli mladého dobrodruha, který se po stylu Harryho Pottera zaplétá do nebezpečných situací, zatímco se snaží zachránit sousedství.

Strange Hill – official game trailer from PAGA GAMES

Strange Hill - official game trailer from PAGA GAMES

4. Real Car Racing Simulator

Real Car Racing Simulator
Real Car Racing Simulator

Pokud jste spíše fanouškem závodních her, asi pro vás bude nový herní titul z dílny Viva Games. Real Car Racing simulátor je RPG hra, kde pouze nezávodíte, ale také útočíte na auta protivníků, plníte mise nebo vylepšujete svoje auto. K dispozici jsou různé mapy ve dvou herních režimech, které vás zaručeně na pár minut zabaví.

Real Car Racing Simulator (Early Access) Gameplay Android

Real Car Racing Simulator (Early Access) Gameplay Android

5. Mortal Kombat: Onslaught

Mortal Kombat: Onslaught
Mortal Kombat: Onslaught

Srdcovka všech gamerů a otec všech bojových her je po dlouhé době zpátky s další bojovou strategickou RPG. Onslaught je novým přírůstkem s velmi dobrou dějovou linkou, filmovými záběry a intenzivními bitvami. Obsahuje hned několik ikonických postav včetně Scorpiona nebo Raidena. Hra dostala několik pozitivních reakcí na velmi dobrou grafiku a plynulou hratelnost v oblasti herních mechanismů. Bohužel se objevily i negativní recenze, které hru kritizují za Pay-To-Win systém.

Mortal Kombat: Onslaught – Launch Trailer

Mortal Kombat: Onslaught - Launch Trailer

Vyzkoušíte některou z her?

Zdroj: Gamespot, Playoholic, MortalKombatOnSlaught

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)