Vyšla 3. série skvělého Netflix seriálu Dark. Na ČSFD má 95 %

3. série Dark Netflix

Před pár dny vyšla 3. série skvělého Netflix seriálu Dark. Momentálně patří mezi TOP 3 nejsledovanější seriály na této platformě a na ČSFD si drží hodnocení 95 %, což je úctyhodná hodnota. Sice bude mít tendenci časem klesat (až se na něj podívá více lidí a znáte to, sto lidí, sto chutí), ovšem stále se jedná o skvělý start.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

3. série Netflix seriálu Dark je již ke shlédnutí

Dark je jeden ze seriálů, ke kterým jsem si dlouho hledal cestu. Abych byl upřímný, nejsem fanouškem německých filmů a seriálů. K tomuto seriálu jsem se odhodlal až po několika kladných ohlasech od přátel a udělal jsem sakra dobře. Seriál sice svůj původ nezapře, ale to mi nevadí. Dark je skvělým mysteriózním seriálem, který slupnete na jeden zátah, ani nebude vědět jak. Vše se zde odehrává v malém městečku Windem, kde se neodehrává nic zásadního. Tedy až do doby, kdy v něm zmizí malý chlapec.

Netflix
Netflix

Dark Season 3 | Official Trailer | Netflix

Dark Season 3 | Official Trailer | Netflix

Vše však začíná ve chvíli, kdy si jeden z hlavních protagonistů všimne souvislostí s podobným zmizením chlapce před 30ti lety. Jo a pokud nemáte skvělou paměť, vezměte si ke sledování poznámkový blok. Seriál je totiž poměrně těžký na pochopení a dochází zde k různým časovým odchylkám. K poslední sérii napsal Netflix, že zběsilé cestování v čase spěje k vyvrcholení. V podivném novém světě jsou některé věci povědomé, ale jiné znepokojivě neznámé. Sám jsem se k seriálu zatím nedostal, ale začnu již dnes večer. A jsem dost napjatý.

Zaujal vás seriál Dark?

Zdroj: Netflix

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)