Alcatel ukázal telefony pro rok 2018. Všechny mají 18:9 displej

alcatel telefony 18:9 displej

Značka Alcatel nechybí na veletrhu CES. Zástupci mateřské firmy TCL ukázali celkem tři řady telefonů, které se tento rok objeví na trhu. Všechny tři mají společné to, že mají 18:9 displej.

Alcatel nabídne 18:9 displej u všech nových modelů

Nejedná se o odhalení telefonů, ale pouze předpremiéru. Proto neznáme kompletní specifikace, ale pouze náznaky. Každopádně aspoň není potřeba se odkazovat na spekulace a různé úniky, informace v článku jsou potvrzené a oficiální.

Alcatel proto zavede jako standard napříč celým svým portfoliem smartphonů displeje Alcatel full view s poměrem stran 18:9. Jeho mateřská firma TCL poskytne Alcatelu efektivnější výrobu a velké množství peněz na výzkum a vývoj, což přinese značné snížení nákladů a rychlejší uvádění produktů na trh.

alcatel 5

Alcatel telefony uvidíme celkem ve třech řadách, každá pak reprezentuje jinou cenovou úroveň. Nejvyšší řada je Alcatel 5, u telefonů této řady nebude chybět například pokročilé odemykání pomocí obličeje, nebo displej s minimálními rámečky. TCL také slibuje velkou baterii.

Do střední třídy zapadne řada Alcatel 3, kde najdeme telefony například s duálním fotoaparátem. Slibuje se také několik zařízení s velkou obrazovkou a vysokým rozlišením. To vše za dostupnou cenu.

Nižší třídu zastoupí řada Alcatel 1, ve které se vše zaměřuje na co nejniž ší cenuNabídne stylový design, prémiové materiály a technologie využívané dosud jen v nejdražších smartphonech, včetně 18:9 displeje. Kompletního odhalení se dočkáme již za měsíc na veletrhu MWC v Barceloně.

Jste zvědaví na nové Alcatel telefony pro rok 2018?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)