Menu

LG Optimus G Pro bude představen 1. května v New Yorku

Před časem jsme vás informovali, že LG chystá nějakou akci v New Yorku na 1. května. A dovolili jsme si trochu spekulovat, když jsme řekli, že by klidně mohlo jít o oficiální představení smartphonu LG Optimus G Pro. A jak to vypadá, vůbec jsme se nemýlili. Takže již 1. května se dozvíme s definitivní platností, jak bude vypadat nový telefon od korejské společnosti LG. Firma si na akci pozvala v USA momentálně velmi populární indie rockovou skupinu Atlas Genius. Zjevně tak chystá odkrýt novinku  před zraky novinářů i veřejnosti ve velkém stylu a nechce se nechat zahanbit nedávnou akcí Samsungu.

evite_share_the_genius_720px-720x380

Pokud neznáte skupinu Atlas Genius, dovolili jsme si pro ukázku nabídnout jejich videoklip. Alespoň si dokážete představit, v jaké atmosféře bude novinka představena.

lg-optimus-g-pro

Zdroj: Androidguys

 

Komentáře

Noxius

Noxius

23.4.2013 0:31

“Takže již 1. května se dozvíme s definitivní platností, jak bude vypadat nový telefon od korejské společnosti LG” – ved uz bol predstaveny pred 2 mesiacmi,… neviem jak vy, ale my uz vieme jak vyzera :PP

Refael

Refael

23.4.2013 3:28

Ono spise to bude slavnostni uvedeni na amer.trh nez prezentace G Pro jako takoveho. Ale je pravda, ze uvedeni na amer.trhy nemusi byt tak megalomansky prezentovane.
Sam ho cekam snad koncem tohoto tydne(Australie), kdy by mel dorazit domu.

mangekiu

23.4.2013 5:25

ja si myslím ze lg optimus g pro bude trochu upraven a bude i v brzké době i pro česko takže si myslim ze 1.května budou možná říkat kdy bude pro jiní státy na trhu dostupni.

Pavel

Pavel

23.4.2013 15:45

WTF co to je za video?

24android24

23.4.2013 16:19

pavel: to ti neřeknu nejde pro mobily:-D

RSS (komentáře k článku)