Zítra 11.11 je svátek nakupování: Čekejte obrovské slevy a akce na všechno

svatek nakupovani cina slevy akce

Svátek 11.11 se slaví hlavně v zahraničí, lidi se radují hlavně ze svobody a dárků obecně. A i když se Česka přímo netýká, tak vzhledem k možnosti jednoduchého nákupu, tohoto svátku můžeme využít i u nás. Podobně jako minulý rok, i tentokrát jsme se vám rozhodli přinést veškeré potřebné informace k tomuto svátku nakupování. Zároveň se můžete těšit i na tipy na produkty. A to již zítra.

Svátek nakupování je již zítra – 11. listopadu

V zahraničí a hlavně v Číně je 11.11 opravu obrovským svátkem nakupování. Jen minulý rok lidé za jeden jediný den utratili v přepočtu biliony korun. Na čísla se nechytá ani u nás známější Black Friday a Cyber Monday, kde se minulý rok utržilo 12,8 miliard dolarů, což je zhruba 280 miliard korun. Nakupovat v obrovských slevách jde elektronika, oblečení, věci do domu, různé příslušenství a v Číně byly i slevy na jídlo. Zkrátka všechno možné.

gearbest aliexpress sale 11.11

Datum 11.11 je považován za nejvýznamnější nákupní den v Číně. Bere se jako takový svátek nakupování. Vzhledem k tomu, že většina čínských eshopů odesílá i do Česka, tak jde o zajímavou akci i u nás. Do slev se jen minulý rok zapojilo celkem 140 000 společností, přitom 60 tisíc z nich není z Číny. Pro lepší přehled ve slevách chystáme zítra speciální článek, ve kterém najdete všechno potřebné ohledně těchto slev.

Svátek nakupování na Svět Androida!

Svátek nakupování můžete zítra sledovat na Svět Androida. Nabídneme vám seznam obchodů, které se do akce zapojí, tipy a triky jak nakupovat ze zahraničí a také vám poradíme, jaké nejlepší produkty si můžete ve slevě koupit.

Máte v plánu zítra koupit nějaké zboží ve slevě?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)