ZTE Watch Live nabízejí skvělou výdrž baterie, monitorování SpO2 a mnoho dalšího za 800 Kč

levné chytré hodinky

Společnost ZTE právě oficiálně představila své hodinky s názvem Watch Live. Ty za naprosto bezkonkurenční cenu nabízejí slušnou výbavu a spoustu užitečných funkcí. Pojďme se tedy podívat, na co všechno společnost láká.

ZTE Watch Live oficiálně

Přední stranu hodinek pokrývá 1,3 TFT LCD displej s rozlišením 240 x 240 pixelů. Hodinky váží pouze 35 gramů a celkové rozměry činí 40,6 x 34,6 x 10,8 mm. U takto levných hodinek potěší také certifikace IP68. Základní pásek je silikonový, ovšem spekuluje se také o dalších verzích. Hodinky nabízejí 12 druhů sledování pro nejrůznějších aktivit. Nabízejí také upozornění na notifikace, ovládání hudby či funkce spouště fotoaparátu na telefonu.

K dispozici je ale také třeba aplikace počasí nebo najít můj telefon, která umožní vyvolat na telefonu zvuk. Hodinky ZTE Watch Live dokáží sledovat 24/7 srdeční frekvenci a potěší také monitor pro hladinu okysličení krve. Tím ale nekončíme. Je zde také funkce pro sledování spánku či úrovně aktuálního stresu. Hodinky navíc vydrží 14-21 dní a nabíjí se pomocí magnetické nabíječky. Na oficiálních stránkách jsou nyní k dispozici za 229 CNY, což je asi 760 korun bez daně. Oficiální prodej začíná 3. prosince, ovšem globální dostupnost zatím nebyla potvrzena.

Co říkáte na poměr cena/výkon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)