Android bude lépe komunikovat s iMessage od Applu. Oceníte to?

google zprávy imessage

Zprávy Google procházejí neustále obměnou, avšak s iMessage si (také vinou Applu) příliš nerozumí. To se má ale změnit, jelikož americká firma připravuje nový způsob, jakým by ukazovala reakce na zprávy v iMessage.

iMessage a Zprávy Google si budou lépe rozumět

Téměř každý, kdo používá Android má nějakého kamaráda, který vlastní iPhone a pokud si s ním píšete přes Zprávy Google, možná vás otravují reakce na zprávy. Ty jsou totiž pouze textové a tak pokud někomu pošlete fotku a dotyčný vám na ní dá palec nahoru, ve skutečnosti dostanete text s informací, že ji lajknul. To může být otravné třeba ve skupinových chatech, které tak zahlcují vaší historii.

Zprávy
Zprávy

V nejnovější beta verzi 10.7 by měla být schopna aplikace Zprávy Google přeložit tyto otravné texty do emoji, což je jistě mnohem praktičtější. iOS má však jinou sadu emoji než Android a tak se bude muset Google vypořádat i s tím, že někteří smajlíci nejsou na Androidu dostupní.

Uvítali byste službu iMessage na Androidu?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)