Konečně známe parametry OnePlus Watch. Čím vas překvapí?

parametry OnePlus Watch

Uvedení OnePlus Watch je konečně na spadnutí a díky nejnovějšímu úniku už známe jejich výbavu. Hodinky nezklamou fanoušky značky a přinesou i nečekané vychytávky jako podporu firemního Warp Charge. Jaké jsou kompletní parametry OnePlus Watch?

OnePlus Watch budou pravděpodobně uvedeny už 23. března spolu as novými telefony téže značky. Hodiny od oblíbeného výrobce v byly v průběhu let několikrát odloženy, takže bude jejich uvedení velkým zadostiučiněním pro všechny fanoušky značky. Na nové svoje letošní smartphone OnePlus aktivně láká uživatel různými úniky, ale o OnePlus Watch se dnes dozvídáme detaily poprvé díky uniku jejich parametrů.

Podle aktuálního úniku přijdou OnePlus Watch v černé a stříbrné barvě s velikostí „ciferníku“ 46mm. Zatím není jasné, jestli bude existovat i menší model. Nebudou chybět kvalitní funkční základy jako fitness módy, sledování spánku, monitorování srdečního tepu a sledování úrovně stresu. Přítomný bude i senzor SpO2 pro měření okysličení krve. OnePlus Watch budou také odolné proti prachu a vodě s certifikací IP68. Hodinky budou zvládat i měřit vaše výkony v plavání.

 

Hodiny prý zvládnou zobrazovat notifikace z telefonu a ovládat přehráváni hudby. Mezi další známe parametry OnePlus Watch patří 4GB interní paměť a schopnost vzdáleně ovládat OnePlus TV. Hodinky mají podporovat i firemní technologii rychlonabíjení Warp Charge. Údajně zvládne nabít baterii hodinek na několik dnů během pouhých 20 minut. Dostupná bude prý i varianta hodinek s LTE a možností přijímat telefonní hovory.

Jak se těšíte na první hodinky od OnePlus?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)