Nová řada ZenFone 4 se s předstihem ukázala na webu

Online shop společnosti Asus vystavil nový Smartphone ZenFone 4.

Nedopatřením jednoho z francouzských Asus obchodů došlo k nechtěném odhalení nových telefonů této značky. Online shop společnosti Asus totiž vystavil nový ZenFone 4 v několika variantách.

ZenFone 4 má celkem čtyři různá provedení

Jedna z prvních vlaštovek již byla v tichosti vypuštěna minulý měsíc v Rusku. Nyní to vypadá, že smartphone ZenFone 4 bude mít celkem 4 modely. Mělo by se jednat o základní model, ZenFone 4 Selfie/Selfie Pro a 5.2 palcový ZenFone 4 Max.

Základní model Asusu by měl mít 5,5 ” Full HD Amoled displej, procesor Snapdragon 630, 4 Gb operační paměti, 64 Gb uložiště a baterii o kapacitě 3300 mAh. Telefon by měl mít také zadní duální fotoaparát 12 a 8 megapixelů a přední 8 megapixelovou. Cena byla stanovena na 499 €, v přepočtu 13 080 Kč.

smartphone-zenfone-4-asus-mobil-zakladni Základní model ZenFone 4

ZenFone 4 Selfie pak nabídne IPS displej ve stejném rozměru s rozlišením 1280×720 px a dále čipset Snapdragon 430. Operační paměť a uložiště bude stejné jako u základního modelu. Model „Selfie“ se nejvíce bude lišit ve fotoaparátu. Na přední straně budou dvě čočky s 20 a 8 megapixely a nebude chybět blesk. Zadní foťák bude s 16 megapixely. To vše za cenu 299 € (7830 Kč).

Verze Selfie Pro se od verze Selfie odliší pouze minimálně. Procesorem bude Snapdragon 630, displej bude mít technologii Amoled a přední fotoaparát bude disponovat 24 a 5 megapixely. Tento model bude o 100 € dražší.

Poslední ZenFone 4 Max nabídne paradoxně nejmenší displej ze všech, v tomto případě označuje slovo Max baterie, která má kapacitu 4 100 mAh. Displej je 5,2 palcový, procesor má Snapdragon 425, 3 Gb operační paměti a 32 Gb uložiště. Prodávat se bude za 229 €, což je zrhuba 6 tisíc Kč. Všechny modely budou mít rovnou z krabice Android 7.0Oficiálně by se telefony měly představit příští týden.

Zaujal vás některý z modelů?

Zdroj: androidpolice.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

asus zenfone 9

4 důvody, proč si koupit ASUS Zenfone 9

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
2 min. uložit na později

Komentáře (1)