Zaměstnanec Googlu zřejmě používá Pixel 4a. Jak se na to přišlo?

Zaměstnanec Googlu používá Pixel 4a

Očekávaný telefon od Googlu je tématem nejrůznějších spekulací pomalu každý den. Oficiálně bude zařízení představeno 22. května, ovšem dnes se přišlo na to, že zaměstnanec Googlu používá Pixel 4a zřejmě již delší dobu. A jak se na to vůbec přišlo?

Zaměstnanec Googlu používá Pixel 4a

Vše začalo poměrně nevinným příspěvkem na Twitter. Screenshot Ricka Osterlaha, což je Senior Vice Prezident společnosti Google vyvolal rozruch poté, co na něm nebylo vše v pořádku. Rick se pochlubil screenshotem z aplikace FitBit, kde získal achievment Earth. V levém horním rohu je však prázdno. To znamená, že musel používat telefon s fyzickým průstřelem, který vytlačil čas a zbytek notifikační lišty více na pravou stranu.

Vzhledem k tomu, že právě Pixel 4a bude mít dle všeho průstřel v levém horním rohu je téměř stoprocentní, že používal tento telefon. Je vysoce nepravděpodobné, že by používal telefon jiné značky, než je právě Google.

Jedná se dle vás o Pixel 4a?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)