Předplatitele YouTube Music potěší nové rozhraní v Android Auto

android auto youtube music

Předplatitelé služby YouTube Music se po několika měsících čekání dočkávají nového rozhraní v režimu Android Auto. To dosavadní totiž působilo celkem zastarale a nepřehledně. Nyní se u některých uživatelů objevuje aktualizace, která aplikaci mění k nepoznání.

YouTube Music dostává nové rozhraní v Android Auto

Asi tím nejvýraznějším rozdílem mezi starým a novým rozhraním jsou nové karty v horní části displeje. Jmenovitě se bavíme o kartách Domů, Naposledy přehráváné a Knihovna, kde si snadno vyberete mezi tím, co chcete zrovna poslouchat. Nechybí ani nová karta souborů v zařízení, pokud máte hudbu v telefonu uloženou a chcete poslouchat offline.

Jelikož již není potřeba vracet se do hlavní nabídky, bylo tlačítko zpět nahrazeno logem YouTube Music. Nové rozhraní má být bezpečnější a přehlednější, abyste se mohli neustále věnovat řízení. Aktualizace s novým designem se označuje jako 4.30.50 a měla by být dostupná v Google Play, popřípadě si ji můžete stáhnout z APK Mirror.

Co využíváte na Android Auto nejvíce?

Zdroj: androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)