Na Android TV už je dostupné YouTube Music. Co všechno tam zatím umí?

YouTube Music Android TV

V rámci poslední aktualizace televizního systému Android se objevila také hudební streamovací platforma YouTube Music. Zatím si ale musíme nechat zajít chuť na plnohodnotnou aplikaci a také několik zásadních funkcí. Služba se neobjevila ve formě samostatného nástroje, ale jako jedna ze součástí běžné aplikace YouTube. Toto zařazení ji prozatím bohužel degraduje na velmi osekanou úroveň oproti klasické mobilní či webové verzi. Můžeme doufat, že YouTube Music časem dostane na Android TV větší prostor a hlavně plnohodnotné funkce.

YouTube Music přehrávání bez mezer

Hudební verze populárního videokanálu se v aplikaci YouTube ukazuje pouze ve formě jedné položky menu. V takovém prostředí pak služba skoro postrádá smysl a tento update považujeme za podivný. Navíc opravdu chybí funkce, které jsou stěžejní pro případné přehrávání hudby z televize. Nefunguje například přehrávání na pozadí, náhodné přehrávání, přepínání mezi verzemi s videem či bez a dokonce nelze ani pořádně pracovat s vlastními playlisty. Toto zařazení YouTube Music do Android TV tedy bereme pouze jako první vlaštovku. Je určitě na čem zapracovat.

Pouštíte si hudbu přes televizi?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)