Aplikace YouTube nyní podporuje automatický tmavý režim

youtube tmavý režim

Google vypustil tmavý režim pro aplikaci YouTube již před rokem a nutno uznat, že vypadá opravdu dobře. Přesto je zde jedna věc, která aplikaci chyběla a ostatní Google aplikace ji již disponují. Jedná se o automatický tmavý režim, kdy aplikace pozná, že je systém ve tmavém režimu a na základě toho se pustí i v ní.

Google novou funkci zavádí na straně serverů a už se objevuje prvním uživatelům. Až doteď musel každý uživatel měnit tmavý režim v aplikaci zvlášť ručně. Je to jistě vítaná změna pro ty uživatele, kteří si přepínají mezi světlým a tmavým režimem denně, nebo změnu naplánují na základě času. Je však zajímavé že přesto, že byl YouTube jednou z prvních aplikací, která tmavý režim dostala, tak až nyní bude disponovat automatickým přepínáním.

youtube tmavý režim android

Funkce by měla fungovat s nejnovější verzí aplikace YouTube, ovšem jak již bylo zmíněno, zavádí se na straně serverů. Ke všem uživatelům by se pak měla dostat během následujících týdnů.

Používáte tmavý režim v aplikaci YouTube?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)