YouTube (10.02.3): Stahujte zdarma novou verzi aplikace

youtube-on-wood

Společnost Google začíná do telefonů s Androidem pomalu uvolňovat novou verzi své YouTube aplikace, která zažila masivní skok z verze 6.0.3 rovnou na 10.02.3. Bohužel to vypadá, že největší změnou je právě onen velký skok v číslování. Na povrchu se totiž odehrály spíše detaily – přepracování se dočkala například obrazovka pro sdílení, která nyní nabízí seznam podobný z jiných Google aplikací. Drobným detailem je pak ikonka mikrofonu pro hlasové vyhledávání, která se usídlila v pravé části řádku pro vyhledávání. Drobných změn se pak dočkalo celé prostředí (jiná pozice ikon, velikost apod.) Podle subjektivních pocitů některých uživatelů běhá nová verze YouTube 10.02.3 rychleji na starších přístrojích, ale není to žádný zásadní skok.

YouTube 10.02.3 ke stažení

Nová verze by měla být k dispozici v následujících dnech skrze oficiální aktualizaci. YouTube aplikaci ve verzi 10.02.3 už ale můžete zdarma stahovat nyní. Odkaz ke stažení naleznete zde.

YouTube

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)