TOPlist

Levněji už to nejde. V Česku pořídíte set 4 ks chytrých RGB žárovek Yeelight za necelé dvě stovky!

yeelight žárovky sleva
  • V Česku můžete nyní pořídit sadu čtyř RGB žárovek za směšnou cenu
  • Sada Yeelight LED Bulb W4 Lite původně stála 1 199 Kč, nyní je v akci za 186 Kč
  • Můžete je ovládat hlasem či mobilní aplikací a nechybí možnost synchronizace s hudbou

Aktualizace: E-shop má sadu již vyprodanou, povedlo se nám ji ale za super peníze nalézt i u jiných prodejců, například u tonerpartner.cz vychází na 189 Kč, XM.cz je má za 279 Kč.

Chytrá domácnost se stává čím dál populárnějším odvětvím. Produkty jsou dostupnější než kdy dříve a tak není divu, že začínají lákat i mainstreamové publikum. Slevové šílenství, které aktuálně v Česku probíhá na set 4 ks chytrých LED žárovek Yeelight LED Bulb W4 Lite, je ale rozhodně neobvyklé. Žárovky přitom nejsou vůbec špatné. Původně set startoval v Česku na ceně 1 199 Kč, ale řada e-shopů ho má v akci. Vůbec nejlevněji se nám ho podařilo najít na e-shopu ledveci.cz, kde je za neskutečných 186 Kč. To znamená, že jedna žárovka vyjde na pouhých 46,5 Kč.

Žárovky se ovládají pomocí chytrého telefonu a aplikace Yeelight. Jsou kompatibilní s Google Asistentem, Apple HomeKit a Alexou, takže je lze ovládat i hlasem. Yeelight LED Bulb W4 Lite nabízí široké možnosti nastavení osvětlení díky podpoře 16 milionů barev. Můžete si tak snadno přizpůsobit osvětlení podle své nálady nebo činnosti. Funkce synchronizace s hudbou umožňuje, aby světla pulzovala v rytmu vaší oblíbené skladby, což také rozhodně není standardem v dané cenovce.

Yeelight LED Bulb W4 Lite dále umožňuje nastavení časovače pro automatické zapínání a vypínání, což může simulovat přítomnost v domě během vaší nepřítomnosti. Skupinové ovládání pak umožňuje ovládat všechny žárovky v domě najednou. Mají nízkou spotřebu energie (9 W) a jsou fajn náhradou za běžné 41-60W žárovky, takže ušetříte i nějakou tu korunu za elektřinu.

Životnost činí až 25 000 hodin. Zamrzí snad jen absence jiných připojení, než je Wi-Fi. Rozhodně by se hodilo například Zigbee, ale za necelé dvě stovky to lze setu snadno odpustit.

Máte zkušenosti s žárovkami Yeelight?

Cena: 186 Kč

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)