Xiaomi odhalilo stylový projektor, který doladí každé domácí kino

Xiaomi projektor
  • Xiaomi odhaluje Projector Youth Edition 2S
  • Přenosný projektor s 1080p rozlišením podporuje 4K videa a promítá obraz až 120 palců
  • Mezi funkce patří integrace chytré domácnosti, hlasové příkazy a nástroj pro automatické ostření

Xiaomi rozšiřuje své rozmanité portfolio chytrých projektorů o nejnovější model Youth Edition 2S. Tento stylový a přenosný projektor je ideální pro domácí kino a multimediální zábavu, s funkcemi jako jsou Dolby Atmos a ochrana očí proti modrému světlu.

Xiaomi Projektor

Výkon je zajištěn čipem Amlogic T982 ve spojení s 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. Mimořádný obraz je zajištěn technologií DLP (0.23″ DMD) a je vybaven plně frekvenčními high-fidelity duálními reproduktory. Navíc, s podporou 500 ANSI lumenů zajistí jasný obraz i v méně zatemněných místnostech.

MIUI TV operační systém, který projektor používá, přináší stejný obsah jako Xiaomi TV a umožňuje uživatelům přizpůsobit obsah podle osobních zájmů a sledovacích zvyklostí. Je plně integrován do ekosystému MIJIA a podporuje inteligentní propojení s chytrou domácností.

Projektor je dále vybaven HDMI 2.1 rozhraním, USB 3.0, sluchátkovým výstupem a DC nabíjecím portem. Podporuje také 2.4GHz/5GHz duální Wi-Fi a Bluetooth 5.0 pro bezdrátový přenos obrazu.

Projector Youth Edition 2S je cenově stanoven na 2399 juanů (cca 7600 Kč) a je aktuálně k dispozici pouze v Číně prostřednictvím Jingdong. Velmi podobnou verzi tohoto projektoru už můžeme sehnat i na našem trhu, třeba na e-shopu Kauflandu. Oba projektory mají velmi podobné specifikace, jako je rozlišení, velikost obrazu a nebo přenosnost. Hlavní rozdíly mohou být v oblastech jako je světelný výkon, zvuk nebo operační systém.

Využíváte doma projektor?

Zdroj: mi.com, gizmochina

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)