Xiaomi Mi A2 poodhalen: Novinka obdrží duální fotoaparát i 18:9 displej

xiaomi mi a2 recenze

Zatímco se očekává odhalení modelu Mi Mix 2S, ke kterému dojde později dnes, tak Xiaomi samozřejmě pracuje i na dalších modelech. Jeden z nejoblíbenějších modelů minulého roku je bezpochyby Xiaomi Mi A1. Proto se dalo čekat pokračování, toho jsme se dočkali včera, kdy se Xiaomi Mi A2 poodhalila na internetu. A to díky certifikačnímu úřadu TENAA. Díky němu víme, jak bude novinka vypadat a známe i některé parametry.

Xiaomi Mi A2 dostane 18:9 displej o velikosti 5,99 palců

Po designové stránce to vypadá na to, že Mi A2 bude brát inspiraci hlavně z Xiaomi Redmi Note 5 Pro. A to včetně umístění duálního fotoaparátu nebo čtečky otisků prstů. Na přední straně by měl být displej o velikosti 5,99 palců, velikostně je přitom novinka téměř stejná jako MI A1. Větší displej v téměř stejném těle značí to, že bude mít poměr stran 18:9. Rozlišení by měl mít 2160 x 1080 pixelů.

Očekává se, že i tento model se zařadí do programu Android One. Zajímavé je to, že v domovské Číně by se měl prodávat pod názvem Xiaomi MI 6X. Další informace prozatím certifikace TENAA neprozradila. Nicméně představení této novinky by nemuselo být tak daleko, v nejbližších dnech a týdnech se však Xiaomi bude zaměřovat hlavně na model Mi Mix 2S a také na MI7.

Těšíte se na Xiaomi Mi A2?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)