Xiaomi Mi 10 Pro dostává v Evropě MIUI 12. Co přináší?

xiaomi mi 10 pro miui 12

Společnost Xiaomi právě vydala aktualizaci na MIUI 12 na model Mi 10 Pro. Aktuálně je k dispozici v Evropě a má velikost přibližně 1 GB. Nechybí samozřejmě ani aktuální bezpečnostní záplaty z července 2020.

Xiaomi Mi 10 Pro dostává v Evropě MIUI 12

Aktuální verze MIUI je v12.0.1.0. Nový systém přináší spoustu vylepšení jako jsou nové super tapety, které se umí dynamicky měnit dle situace, vylepšený tmavý režim, nová navigační gesta, zlepšení zabezpečení, lepší kontrola nad soukromím či funkci AI Calling. K dispozici je také nový Always-on displej či malá plovoucí okna, která vám umožní nechat otevřené malé náhledy aplikací.

Xiaomi-MIUI-12-9.jpg

Aktualizace na tento systém čeká na celkem 47 různých telefonů, ovšem do konce června jej dostanou jen vlajkové lodě z loňska. Můžeme zmínit Mi 9T či Redmi K20. Pokud se chcete dovědět, zda nejnovější systém dostane i váš telefon, mrkněte do našeho článku.

Dostane MIUI 12 i váš model?

Zdroj: gsmarena.com

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)