Rychlé 66W nabíjení u Xiaomi Mi 10 Pro potvrzeno skrz kódy v MIUI 11

xiaomi-mi-10

Člen XDA Developers s přezdívkou kacskrz našel v kódech MIUI 11 zajímavé informace o nadcházející vlajkové lodi – Xiaomi Mi 10 Pro, přičemž o nejhlavnější se týká potvrzení rychlého 66W nabíjení, které odpovídá tomu, co jsme viděli v certifikaci telefonu již v listopadu minulého roku. Telefon nese označení M2001J1C, přičemž Explorer varianta je v plánech také a označuje se jako M2001J1E. Tato verze má na rozdíl od klasické disponovat vyšší pamětí RAM a průhlednými zády.

Objevují se také reálné fotografie 65W nabíječky, což by o jeden watt neodpovídalo, ovšem není potvrzeno, že jde o pravou nabíječku. Každopádně je zde ještě klasické Xiaomi Mi 10, které je označováno jako M2001J2C. To sice nebude podporovat toto extrémně rychlé nabíjení, ovšem uživatelé nemusí věšet hlavu. Potvrzeno je 40W nabíjení, což je furt jedno z nejrychlejších na trhu.

xiaomi mi 10 pro 66w nabíjení

K dispozici bude také rychlé bezdrátové nabíjení. Pro varianta má nabídnout 40W a standardní Mi 10 pak 30W. Xiaomi oficiálně potvrdilo, že budou všechny modely disponovat čipsetem Snapdragon 865. Neoficiální informace mluví taktéž o 90Hz displeji a 108 megapixelovém fotoaparátu. Telefony budou představeny za necelé dva týdny – 11 února.

Těšíte se na 66W nabíjení u Xiaomi Mi 10 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)