Levnější už to nebude. Xiaomi nabídne Band 6 za 99 Kč nebo zdarma k mobilu

Xiaomi Band 6 zdarma sleva akce

Komerční článek

Sledujte speciální slevový Live Stream společnosti Xiaomi, který začíná ve čtvrtek 11.11. v 19:00. V rámci hodinové akce bude možné pořídit například chytrý náramek Mi Smart Band 6 za 99 Kč, horkovzdušnou fritézu Smart Air Fryer zlevněnou o 40 %, špičková sluchátka Redmi Buds 3 Pro za pouhých 959 Kč nebo za výhodnou cenu telefon Xiaomi 11 Lite 5G NE s chytrým náramkem Mi Band 6 zcela zdarma.

V rámci týdne slev Xiaomi Friday přichází oblíbený Live Stream spojený s Happy Hour. On-line přenos plný výhodných nabídek, které se nikde nebudou opakovat, poběží ve čtvrtek 11.11. od 19:00 do 20:00 na stránkách Xiaomi Friday.

Hned na začátku nutno připomenout, že počet kusů je v některých případech omezen a je proto dobré stream sledovat od začátku a reagovat včas. Slevy budou ohlašovány postupně během vysílání a můžete je uplatnit pouze během výše uvedené jedné hodiny. Nabídka pochopitelně platí pouze do vyprodání zásob. Stream poběží také na oficiálním facebookovém profilu společnosti Xiaomi. Xiaomi Band 6 zdarma sleva akce_Xiaomi Friday_HappyHour

Mezi nejlákavější položky bude jistě patřit chytrý náramek Xiaomi Mi Smart Band 6 za pouhých 99 Kč. Vodotěsné hodinky s kvalitním AMOLED displejem zaznamenávají veškeré sportovní aktivity i tréninkové výsledky. Měří srdeční tep, vyhodnocují úroveň stresu, pohlídají kvalitu spánku i hladinu kyslíku v krvi (SpO2). Na jedno nabití vydrží v provozu celých 14 dní.

Náramek i sluchátka zdarma

V rámci Happy Hour však bude Mi Smart Band 6 k mání i zdarma. Fanoušci jej dostanou například při nákupu telefonu Xiaomi 11 Lite 5G NE ve verzi s 6 GB RAM a 128GB uložištěm. Samotný telefon přitom pro tuto příležitost oproti stávající ceně zlevní o celých 1 500 Kč. Za pouhých 7 990 Kč tak zájemci získají skvělý mobil Xiaomi 11 Lite 5G NE i chytrý náramek Mi Smart Band 6.

Letošní novinka Xiaomi 11T s trojicí špičkových fotoaparátů během Happy Hour padne z aktuálních 12 990 Kč na 11 490 Kč. A to není všechno. Nejrychlejší zájemci k telefonu dostanou zdarma i chytrý náramek Mi Smart Band 6 a sluchátka Redmi Buds 3.

Xiaomi 11T nabízí širokoúhlý objektiv s vysokým 108Mpx rozlišením, 120° ultraširoký objektiv a dvojnásobný telemakro objektiv. Bez potřeby instalovat jakékoliv dodatečné aplikace umí telefon vytvářet filmové scény jako vystřižené z Matrixu a dalších akčních filmů. Plochý 120Hz AMOLED displej s úhlopříčkou 6,67“ disponuje specifikací HDR10+ a v kombinaci s dvojící kvalitních reproduktorů vykouzlí miniaturní, ale výkonné kapesní kino pro film jakéhokoliv žánru. O velmi dlouhou výdrž se stará baterie s kapacitou 5 000 mAh, kterou lze díky rychlému 67W adaptéru dobít na 100 % za pouhých 36 minut. Xiaomi Band 6 zdarma sleva akce_Xiaomi Friday_ECO_2_Preheat_11T Lite

Razantně zlevňovat budou i produkty do chytré domácnosti. Například horkovzdušná fritéza Mi Smart Air Fryer bude k mání za 1 319 Kč (původní cena je přitom 2 199 Kč). Sluchátka Redmi Buds 3 Pro si nejrychlejší zájemci odnesou za 959 Kč (původní cena 1 599 Kč). Ve speciální nabídce se objeví i oblíbený telefon POCO F3, Scooter 1S, chytrá čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H a samozřejmě i další IoT produkty.

Slevová smršť Xiaomi Friday následně pokračuje až do 29.11. Kompletní a každý den aktuální nabídku zlevněných produktů najdete na speciální stránce oficiálního e-shopu Xiaomicesko.cz a ve všech kamenných Xiaomi prodejnách. Doprava u všech objednávek nad 500 Kč je kompletně zdarma.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)