Xiaomi Amazfit Pop oficiálně: parádní levné hodinky se spoustou funkcí

Xiaomi Amazfit Pop oficiálně

Dceřiná společnost Xiaomi, firma Huami právě oficiálně představila své nové chytré hodinky Amazfit Pop. Zatím jsme se dočkali pouze krátké ukázky a shrnutí několika klíčových funkcí a vlastností, ovšem podrobnější detaily si společnost schovává až pro 21. října.

Xiaomi Amazfit Pop oficiálně

Nové chytré hodinky Amazfit Pop budou lákat na cenu i spoustu funkcí. Jak jsme již zvyklí, značka Huami ovykle představuje levnější produkty. Z klíčových vlastností stojí za zmínku vodotěsnost až do hloubky 50 metrů, výdrž baterie až 9 dní, funkce monitorování spánku, srdečního tepu a také okysličení krve. Hodinky budou ale podporovat i různá dechová cvičení či hodnocení vašeho zdraví. Na výběr dostaneme z více než 60ti různých sportovních režimů.

Amazfit Pop

Amazfit Pop

Huang Wang, což je zakladatel společnosti Huami se nechal slyšet, že se jedná o odlehčenou vlajkovou loď, která bude velmi lehká a bude nabízena v mnoha barevných variantách. Cenu však bohužel neprozradil.

Jaký máte názor na levné chytré hodinky?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)