Ideální k Androidu a PC: Xbox ovladač zlevnil na historické minimum

xbox wireless controller sleva
  • Ovladač Xbox Wireless Controller je nyní v super akci 
  • Jeho výhodou je široká komptabilita a dobře vyřešená ergonomie 
  • Můžete ho propojit s Androidem i Windows

Bezdrátový ovladač pro Xbox je jedním z nejlepších gamepadů na trhu a nyní je dostupný za historicky nejnižší cenu – 999 Kč. Tento ovladač je ideální nejen pro konzole Xbox, ale i pro PC a Android zařízení. Pokud to tedy s hraním na mobilu myslíte vážně, stačí dokoupit stojánek na telefon a na cestách můžete klidně nahradit herní konzoli.

Xbox ovladač byl aktualizován společně s vydáním řady Xbox Series. Texturovaný úchop, ale také hybridní D-pad napomáhá ergonomii, která je krapet lepší než u původního modelu dodávaného s Xbox One. Novinkou je také tlačítko sdílet, které umožňuje na Xboxu rychlé zachycení a následné sdílení videí a screenshotů.

How to Connect an Xbox One Controller to an Android Device

How to Connect an Xbox One Controller to an Android Device

Jednou z hlavních předností tohoto ovladače je jeho možnost rychlého párování a přepínání mezi různými zařízeními jako Xbox Series X|S, Xbox One, Windows, Android a iOS. Kompatibilita s takovým širokým spektrem zařízení činí z tohoto ovladače univerzální nástroj pro všechny herní potřeby. Chcete hrát Forzu na počítači a poté pokračovat v cloudu? Nebo nativní Android hru? Podpora pro gamepady je u hromady z nich samozřejmostí, ať už je řeč o Call Of Duty Mobile, Diablo Immortal, Minecraft nebo třeba Fortnite. Za lepší cenu ovladač nikdy nebyl. Za necelou tisícovku ho koupíte třeba v JRC, akci má ale více e-shopů.

Jaký gamepad používáte na Androidu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)