Wordtiger – nový interaktivní nástroj na výuku jazyků

tiger5

V březnu 2012 byla spuštěna aplikace na výuku cizích jazyků Wordtiger. Od podobných aplikací se Wordtiger odlišuje zejména inteligentním systémem na skladbu výuky. Systém podobně, jako zkouší rodiče své děti, servíruje opakovaně výrazy, které uživatel nevěděl. Aplikace podle míry správných odpovědí rozpozná úroveň znalostí uživatele a té přizpůsobí obtížnost výuky. Wordtiger eviduje statistiku správných a chybných odpovědí v uživatelském kontu, což umožňuje pokračovat ve výuce i po restartu aplikace. Wordtiger je on-line aplikace vyžadující internetové připojení.

Nyní je k dispozici pouze angličtina a španělština, postupně probíhá přidávání dalších jazyků (např. čínština, francouzština, němčina apod.). Každý z uvedených jazyků obsahuje přes 2 500 slov a slovních spojení, které se zobrazují ve formě textu, audio a videonahrávek rodilých mluvčí. Obsah zadaný uživateli je možné sdílet mezi účastníky jednotlivých kurzů. Lektor tak může přiřadit studentům slovíčka z aktuálně probírané lekce k procvičení.

tiger

Aktuální verze aplikace je zdarma. Do budoucna bude zpoplatněna vybraná slovní zásoba nebo některé rozšiřující funkce.

The app was not found in the store. :-(

Web: wordtiger.com

Tato zprávička byla zaslána čtenářem (Martin Bílek) portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

english-flag

Naučte se anglicky před dovolenou

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později
Děti u zápisu

Android u zápisu na ZŠ

Zprávičky Od uživatelů Od uživatelů
1 min. uložit na později

Komentáře (2)