Menu

Wordtiger – nový interaktivní nástroj na výuku jazyků

V březnu 2012 byla spuštěna aplikace na výuku cizích jazyků Wordtiger. Od podobných aplikací se Wordtiger odlišuje zejména inteligentním systémem na skladbu výuky. Systém podobně, jako zkouší rodiče své děti, servíruje opakovaně výrazy, které uživatel nevěděl. Aplikace podle míry správných odpovědí rozpozná úroveň znalostí uživatele a té přizpůsobí obtížnost výuky. Wordtiger eviduje statistiku správných a chybných odpovědí v uživatelském kontu, což umožňuje pokračovat ve výuce i po restartu aplikace. Wordtiger je on-line aplikace vyžadující internetové připojení.

Nyní je k dispozici pouze angličtina a španělština, postupně probíhá přidávání dalších jazyků (např. čínština, francouzština, němčina apod.). Každý z uvedených jazyků obsahuje přes 2 500 slov a slovních spojení, které se zobrazují ve formě textu, audio a videonahrávek rodilých mluvčí. Obsah zadaný uživateli je možné sdílet mezi účastníky jednotlivých kurzů. Lektor tak může přiřadit studentům slovíčka z aktuálně probírané lekce k procvičení.

Aktuální verze aplikace je zdarma. Do budoucna bude zpoplatněna vybraná slovní zásoba nebo některé rozšiřující funkce.

Wordtiger – výuka jazyků
Fragaria mobile
Verze1.0 (20. 3. 2012)
Velikost197 kB
2.1+


Zdarma

Web: wordtiger.com

Tato zprávička byla zaslána čtenářem (Martin Bílek) portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

 

Komentáře

Jirka

Jirka

25.3.2012 16:40

Paráda, stabilní, ale určitě to bude chtít nějakou práci. Každopádně asi zatím nejlepší aplikace na výuku jazyků, kterou jsem měl k dispozici.

RSS (komentáře k článku)