Withings ScanWatch Horizon: nové hybridní hodinky s dlouhou výdrží a povedeným designem

Withings ScanWatch Horizon

Společnost Withings se dlouhodobě specializuje na chytré produkty zaměřené na zdraví. V jejím portfoliu tak můžeme nalézt například chytré váhy, tlakoměry, teploměry, ale také náramky či hodinky. Právě díky poslední jmenované kategorii – tedy hodinkám – pak patrně vešla do povědomí širší veřejnosti nejvíce, přičemž se ale nespecializuje na klasické chytré hodinky s dotykovým displejem a sofistikovaným operačním systémem. Namísto toho se tato francozská společnost zaměřila na takzvané hybridní hodinky. To jsou hodinky využívající klasický ciferník se strojkem poháněnými ručičkami v kombinaci s malým, nebo i žádným displejem a bluetooth konektivitou. V portfoliu této značky pak nalezneme celou řadu hybridních hodinek – od nejlevnějších, svou cenou ne moc vzdálených chytrým náramkům až po podstatně dražší, ale o poznání luxusnější modely. Nově představené potápěčské hybridní hodinky Withings ScanWatch Horizon pak představují nový vrchol nabídky tohoto výrobce.

Withings ScanWatch Horizon vypadají prostě skvěle

A dle našeho názoru se výrobci design této novinky jednoduše povedl. Hybridní hodinky Withings ScanWatch Horizon až na malý, kruhový PMOLED displej vypadají jako klasické potápěčské hodinky. Vyrobeny pak jsou z nerezové oceli (316L) a ciferník o průměru 43 mm kryje safírové sklíčko. Přímo v balení pak dostanete nejen kovový tah, ale také pásek z fluoroelastomeru. Co se chytrých funkcí týče, displej Withings ScanWatch Horizon dokáže zobrazovat informace z více než 100 kompatibilních aplikací, přičemž text, který se na něj nevejde běží zprava doleva aby si nositel hodinek mohl přečíst o co se v dané notifikaci jedná. Zobrazení jména volajícího pak bereme jako standard. Dění na displeji se pak ovládá pomocí otočné korunky s integrovaným tlačítkem.

Withings ScanWatch Horizon hybridní hodinky

Hodinky se mohou pochlubit také poměrně širokou paletou zdravotních a fitness funkcí. Ty zahrnují například monitorování spánku, pohybové aktivity, EKG, či okysličení krve – dle slov na úrovni medicínských přístrojů. Skvěle pak zní také výdrž až 30 dní, které lze prodloužit o dalších až 20 dní, pokud se spokojíte pouze s informacemi o čase a základním monitorováním aktivity. V neposlední řadě pak nesmíme opomenout ani voděodolnost do 10 ATM – hodinky tedy lze použít i při potápění. A na kolik si výrobce svůj produkt cení? Ne úplně na málo, hodinky Withings ScanWatch Horizon mohou být vaše za 499 € čili v přepočtu přibližně 12 700 Kč. Potěší ale, že v ceně je i nadstandardní, 5letá záruka či možnost hodinky do 30 dní vrátit. Na výběr pak budete mít ze dvou barevných variant – s modrým a zeleným podbarvením ciferníku.

hybridní hodinky Withings ScanWatch Horizon

Jak se hybridní hodinky líbí vám? Přijali byste některé kompromisy za delší výdrž baterie a stylový vzhled?

 

Zdroj: AndroidAuthority.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)