Kdy dostanou Windows 11 nástupce? Možná nečekaně brzy

Windows 11

Windows 11 není na trhu ani rok a už se začíná spekulovat o nástupci. Zatímco Windows 10 spatřil světlo světa již v roce 2015, nástupce přišel až o šest let později. Americká společnost nevydává nové verze systémů nikterak pravidelně, což se prý ale změní.

Další verze Windows má přijít v roce 2024

Podle informací, se kterými jako první přišel web Windows Central má začít Microsoft vydávat nové verze systémů každé tři roky. To znamená, že další generace nejpopulárnějšího počítačového systému se dočkáme v roce 2024. V tuto chvíli zůstává otázkou, zda se bude stále označovat jako Windows 11, nebo zda bude Microsoft nové verze poctivě číslovat. Třeba poslední verze Windows 10 se od těch prvních poměrně zásadně liší hned v několika ohledech, ačkoliv se označuje furt stejně.

Zároveň bychom se jako uživatelé měli dočkat rychlejšího uvolňování novinek díky funkci Moments, kterou americká společnost vydala spolu s verzí Windows 11 22H2.

Jakou verzi Windows používáte vy?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)