Doživotní licence na Windows 10 Pro za 5,57 €! Godeal24 přináší slevy i na balíček Office

Windows 10 OEM verzi z Godeal24 gd24

Komerční článek

Když si pořídíte nový počítač, tak jako první věc na něm s jistotou instalujete Windows. Bohužel ale Microsoft tyto licence neprodává zrovna dvakrát levně, což platí i v případě kancelářského balíčku Office. Ostatně právě proto přichází obchod Godeal24 se skvělou příležitostí ušetřit, a zároveň si přijít na originální licence.

Proč pořídit OEM verzi z Godeal24?

Úspora peněz: Hlavním důvodem pro pořízení OEM licence je jednoznačně cena. Tímto způsobem si navíc můžete přijít na jakoukoliv verzi systému Windows nebo balíčku Office. Tyto OEM verze s sebou samozřejmě přinášejí aktuální funkce, stejně tak i bezpečnostní záplaty a veškeré nadcházející aktualizace od Microsoftu.

Legální licence: Většina lidí se obává koupě Windows nebo Office od jiných prodejců. Godeal24 se ale zaměřuje na prodej plně legálních OEM licencí, které se samozřejmě prodávají spolu se zárukou.

Nepřetržitá zákaznická podpora: Pokud si pořídíte jakoukoliv licenci z obchodu Godeal24, získáváte tím nárok na profesionální zákaznickou podporu, která vám dokáže pomoci s řešením nejrůznějších problémů při instalaci či používání samotného produktu. Tuto podporu už máte navíc napořád. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně OEM licencí se na ni můžete přímo obrátit zasláním e-mailu na adresu service@godeal24.com. 220518-1200-790-gd24+

Godeal24 Office Software SaleWindows 10 Pro pořídíte za pouhých 5,57 € (za PC)! Office 2021 Professional oficiálně stojí 439,99 $ (u Microsoftu), každopádně na Godeal24 pořídíte Office 2021 Professional za pouhých 29,99 €! Celkově navíc můžete ušetřit až 62 % na nákupu zvýhodněných balíčků kombinujících Windows spolu s balíčkem Office. Přesně teď tak máte perfektní příležitost pro upgrade vašeho softwaru!

Časově omezené nejnižší ceny

Sleva 62% na balíčky Windows + Office! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Další software pro online studium i práci! Slevový kód: SGO62

Aby toho nebylo málo, Godeal24 se zároveň pyšní rozsáhlou nabídkou softwarových nástrojů, mezi které se řadí například Ashampoo Photo Commander 16, Wise Care 365, Adguard, programy od IObit a další. Všechny z nich tak dokážou dokonale pokrýt vaše potřeby.

Další nástroje pro PC za nejlepší ceny!

Co je OEM licence?

Takzvané OEM licence se běžně prodávají výrobcům počítačů. Microsoft tak prodává Windows i Office v obrovském množství, díky čemuž je možné tyto licence pořídit za podstatně nižší ceny.

Zároveň je určitě nutné zmínit, že OEM licence jsou plně legální a bezpečné. Nejedná se o pirátské kopie softwaru! Godeal24 je tak schopen získat software za podstatně nižší ceny. Na druhou stranu si můžete klást otázku, čím se liší od klasických verzí Windows a Office. Zásadní rozdíl spočívá v jejím případném převodu z jednoho počítače na druhý. OEM licence totiž může být nainstalována pouze na jeden počítač, v ničem jiném se pak vůbec neliší.

Obchodu Godeal24 se podařilo dosáhnout velké popularity díky svému profesionálnímu přístupu, rychlosti, bezpečnosti a garanci vrácení peněz. Zároveň mají zákazníci k dispozici již zmiňovanou technickou podporu, která je jim k dispozici před i po koupi. Může tak být nápomocná při řešení problémů či při výběru vhodného produktu/verze Windows a Office. Kombinace kvalitního a levného softwaru spolu s profesionálním přístupem obchodu vysloužila skvělé ohodnocení. Na nezávislém portálu TrustPilot se totiž pyšní ohodnocením v podobě 4,9 hvězdiček a 98% mírou spokojenosti. Kontaktní e-mail: service@godeal24.com.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)