WiFi Router Passwords: Aplikace, která zná heslo k vašemu routeru

wifi_zabezpeceni_ico-752×493 (1)

Nejste si jistí, jaké výchozí přihlášení je nastaveno pro přístup do administrace k vašemu routeru nebo modemu? Jednou z možností je zkontrolování štítku, který z pravidla bývá na spodní straně zařízení. Ne vždy je však zcela snadné těchto údajů ze štítku dosáhnout, neboť postupem času může dojít k poškození, která zamezují čitelnosti těchto údajů. V takovém případě přinášíme tip v podobě aplikace WiFi Router Passwords.

WiFi Router Passwords – výchozí hesla k routerům a modemům pod jednou střechou

WiFi Router Passwords

Ta v sobě ukrývá databázi čítající více než 800 světových značek routerů a modemů, u kterých můžeme vybírat ze 4000 modelů. Postačí tedy jen vybrat naši značku, dohledat přesný model a mrknutím oka se dočkáme přístupových údajů určených pro vstup do administrace.

Aplikace samotná nabízí velice jednoduché prostředí a dělá přesně to, co bychom od ní očekávali. Vedle pole pro vyhledávání tu tak najdeme seznam všech routerů. WiFi Router Passwords je v obchodě Google Play dostupná zcela zdarma. Je však třeba počítat s tím, že bezplatná verze obsahuje opravdu velké množství reklam. Pokud tedy počítáte s tím, že služby aplikace budete využívat častěji, je zde připravena možnost upgradu na PRO verzi, která byla oceněna na 43 Kč.

WiFi Router Passwords
WiFi Router Passwords

Využíváte některou z podobných aplikací?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)