WhatsApp vylepšuje videohovory. Nově se bude moci připojit až osm lidí

whatsapp videohovory

V době, kdy se snažíme o co možná největší sociální distanc kvůli pandemii koronaviru přicházíme jako lidé s jinými způsoby komunikace. Nejpopulárnějšími aplikacemi jsou v tuto chvíli Microsoft Teams nebo třeba Google Meet. Nyní se však přidává také WhatsApp, který vylepšuje své videohovory. Nově bude možné volat až s osmi lidmi zároveň.

Tato verze je aktuálně v betatestování, ovšem mohou si ji stáhnout lidé zaregistrovaní do programu beta a to jak na Android, tak i na iOS. Začátkem března začal WhatsApp nabízet videohovorypro 4 osoby a nyní plánuje toto číslo zdvojnásobit. Vzhledem k tomu, že je však stále ve fázi beta může nějakou dobu trvat, než se dostane ven.

Vzhledem k tomu, že Facebook bere WhatsApp jako službu pro zasílání zpráv přátelům a rodině je tato funkce braná trochu jinak, než v případě Google Meet či Teams od Microsoftu. Přátelé a rodina, kteří se dlouho neviděli si nyní mohou hromadně zavolat. A to je rozhodně super zpráva.

Používáte videohovory ve WhatsApp?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)