WhatsApp dostává detailnější nastavení pro mizení zpráv

WhatsApp mizení zpráv nové možnosti nastavení

Přímo Mark Zuckerberg, šéf nově pojmenované společnosti Meta, před pár hodinami na Facebooku oznámil příchod nové funkce do komunikátoru WhatsApp. Uživatelé oficiálně dostanou novináři dříve objevené alternativní nastavení u automatického mizení zpráv. O konkrétní podobě této novinky už informuje také blog tohoto populárního kecálku.

WhatsApp mizení zpráv nové možnosti Zuckerberg screen

“Nyní bude možné zapnout mizející zprávy jako výchozí nastavení pro všechny nové chaty. Pokud tuto možnost zapnete, bude každý nový chat s dalším uživatelem, bez ohledu na to, kdo z vás obou jej zahájil, nastaven na zmizení za zvolenou dobu. Dále jsme přidali možnost zapnout tuto funkci při vytváření skupinového chatu u skupin, které jste vytvořili. Tato nová funkce je volitelná a nemění ani neodstraňuje stávající chaty. Pro mizející zprávy také přidáváme dvě nová trvání: 24 hodin a 90 dní, přičemž lze i nadále využívat současných 7 dní,” zní v oficiální nápovědě.

WhatsApp mizení zpráv nové nastavení ukázka

Když budete mít ve výchozím nastavení zapnuté mizející zprávy, zobrazí se o tom ostatním uživatelům v chatech informační zpráva. Z ní bude patrné, že nejde o nic osobního, ale o volbu výchozího nastavení, která se týká jakékoli vaší komunikace. Jestliže chcete konkrétní konverzace ve WhatsAppu trvale zachovat, není problém mizející zprávy u takového chatu vypnout.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Jak často a s kým využíváte mizení zpráv?

Zdroj: WhatsApp

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)