WhatsApp se konečně naučí víc funkcí i v PC verzi. Udělají vám radost

WhatsApp desktop videohovory

Desktopová potažmo prohlížečová verze komunikátoru WhatsApp má doposud dost omezené možnosti oproti plnohodnotné a původní mobilní aplikaci. Počítačový program a prostředí WhatsApp Web například neumějí pracovat samostatně bez toho, abyste měli tuto populární službu zapnutou i v mobilu. Už se nicméně několikrát objevily zprávy, že se nezávislost jednotlivých přihlášení blíží a dočkáme se také podpory pro více zařízení současně. Nyní se zjistila další příjemná novinka. Desktop verze aplikace WhatsApp bude podle všeho zanedlouho podporovat videohovory.

WhatsApp desktop videohovory screen

Zjištění má na svědomí známý web WABetaInfo, který novinku objevil v jedné z testovacích verzí tohoto komunikátoru. Poskytl k tomu také snímky obrazovky. Jak vidno, videohovory by měl v desktop aplikaci WhatsApp probíhat skrze menší okno připomínající mobil. Alespoň nyní tak funkce vypadá. Současně se zdá, že dostupné bude nejen videokonferenční spojení mezi dvěma uživateli, ale také rovnou v celých skupinách. Pokud se zprávy potvrdí, půjde o jednu z nejvýznamnějších změn v historii této služby.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Které další funkce vám ve WhatsAppu chybí?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)