Menu

WhatsApp Business: Firmy budou mít blíže k uživatelům

WhatsApp Business je připravovaná aplikace, která má usnadnit a zpřehlednit komunikaci mezi společnostmi, zákazníky a zaměstnanci.

WhatsApp Business: Komunikace s uživateli jednoduše

Známá aplikace, která slouží ke komunikaci se v poslední době rozrostla natolik, že má již přes 1 miliardu uživatelů. Její cíle však stále nejsou naplněny a vývojáři mají spoustu plánů, jak aplikaci posunout ještě dál. Komunikace mezi lidmi je v plném proudu, ovšem společnosti a firmy trochu zaostávají.

Chceme aplikovat to, co jsme se naučili, když jsme pomohli vzájemně spojit lidi,“ tvrdí tvůrci. Optimalizace pro firmy je pro WhatsApp velmi důležitá, protože některé firmy se chtějí oficiálně prezentovat skrz ověřený profil s jehož pomocí jsou mnohem dostupnější a snadněji dohledatelné.

WhatsApp Business

WhatsApp rozšiřuje své obzory

Těšit se mohou podnikatelé i zákazníci

WhatsApp Business se zaměří spíše na malé firmy. V dnešní době existuje spousta maloobchodníků, kteří na jednom smartphonu komunikují se stovkami zákazníků, přičemž zákazník nemá žádnou jistotu, zda se jedná o skutečného zástupce firmy, nebo o pouhý podvod. Pro větší firmy jako třeba banky, nebo letecké společnosti jsou ve vývoji komplexní podniková řešení.

Tvůrci se také zaměří na samotný chod aplikace, aby vše probíhalo s co nejkratší časovou prodlevou. Zakládají si na zpětné vazbě uživatelů a informace o dostupnosti chtějí podávat co nejrychleji. Mimo jiné se také zaměří na to, aby tyto nástroje byly vytvořeny promyšleně. Nezbývá nám tedy nic jiného než čekat, s čím tvůrci WhatsApp přijdou na trh.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Využili byste tuto novou funkci v praxi?

Zdroj: blog.whatsapp.com

 

Komentáře

Fazol_007

11.9.2017 9:47

Rozhodne uvitam jakoukoliv konkurenci ke Skype For Business.

RSS (komentáře k článku)