Webová verze Google Tasks končí: Samotné Úkoly budou fungovat dále

google tasks konec webove verze

Uživatelům, kteří používají webovou verzi Google Tasks se v těchto dnech objevila nepříjemná zpráva. Google uvedl, že se webová verze bude rušita uživatelé mají přejít na jiné platformy. Přesné datum, kdy se služba na webu ukončí, není v tuto chvíli známé.

Google Tasks již nepůjde využívat ve webové verzi

Naštěstí samotné Google Tasks (v češtině Úkoly Google) nekončí. Uživatelé si však musí zvykat na odlišný design a přístup z postranního panelu v Gmailu nebo Google kalendáři. Verze pro telefony s operačním systémem Android a iOS také zůstává a nemění se. Původně se čekalo, že webová verze projde výrazným redesignem.

google tasks webova verze konec

Nasvědčovaly tomu spekulace v roce 2018, nakonec se ale tak nestalo a Google oznámil, že webová verze úplně končí. Dobrou zprávou je ale minimálně pro uživatele to, že nepřijdou o data, která v Úkolech Google mají. Akorát si budou muset zvyknout na odlišnou verzi v Gmailu/kalendáři. Do webové verze se můžete dostat přes stránku ZDE. Hned v úvodu si můžete všimnout upozornění o konci.

Google Tasks
Google Tasks

Využíváte Google Tasks? Bude vám chybět webová verze?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)