TOPlist

Wear OS 3 konečně míří na hodinky TicWatch. Pozdě, ale přece..

wear os 3 ticwatch
  • Společnost Mobvoi konečně aktualizuje své hodinky na Wear OS 3
  • Od června běží beta, nyní uživatelům chodí stabilní update
  • Šíří se však postupně, takže může chvíli trvat než se dostane i k vám

Společnost Mobvoi to s aktualizacemi svých hodinek TicWatch úplně nezvládla. Nový systém slibuje uživatelům už několik měsíců a často mění svá stanoviska, které hodinky jej dostanou. Nyní ale konečně vytoužený Wear OS 3 přichází, a to hned na několik modelů. Jen připomenu, že tento systém spatřil světlo světa už v roce 2021 společně s hodinkami Galaxy Watch4.

Pokud máte některé z hodinek TicWatch Pro 3 Ultra GPS, TicWatch Pro 3 Ultra, TicWatch Pro 3 GPS, TicWatch Pro 3 LTE či TicWatch E3, můžete se brzy těšit na aktualizaci, která přinese operační systém Wear OS 3. Tato aktualizace je přitom pro hodinky klíčová a přináší značně plynulejší prostředí a také celkové zpřehlednění uživatelského rozhraní. Samozřejmě se počítá také s novými ciferníky a aplikacemi, které starší Wear OS nepodporují, kupříkladu Google Asistentem či WhatsAppem.

Aktualizace vychází postupně a tak může nějakou dobu trvat, než bude k dispozici i na vašich hodinkách. Jsem hodně zvědav, jak na tom bude aktualizace na Wear OS 4. Pokud se ji tedy někdy dočkáme..

Už máte k dispozici aktualizaci na Wear OS 3?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)