Takto prý bude vypadat “čistý” Wear OS 3. Co vy na něj?

Wear OS 3 čistý systém

Když přišly na trh nové hodinky Samsung Galaxy Watch4, postaraly se z hlediska operačního systému o dva premiérové zářezy. Zaprvé jde o první hodinky této korejské společnosti s prostředím WearOS (dříve využívaly vlastní Tizen) a současně jde o první verzi tohoto Google systému s generačním označením 3. Nicméně v případě prémiových Samsung hodinek jde, stejně jako i u mobilů tohoto výrobce, o trochu upravený systém s pár grafickými a funkčními odchylkami od toho, který si může říkat “čistý” Wear OS 3.

Jak tedy bude toto prostředí vypadat ve své ryzí podobě v hodinkách značek jako TicWatch či Fossil, které na neupravený Wear OS už roky sázejí? Na první pohled je zřejmé hlavně to, že v tomto případě půjde mnohem víc “cítit” nový vzhled Material You. Hlavně různé barevné nádechy. Odlišné je také písmo a na panelech se občas objevují gradientní (postupné) přechody mezi barvami. Snímky jsou prý přitom pořízené z Android 11 mobilu, takže výsledný vliv dvanácté verze může být ve finále ještě větší.

Co říkáte obecně na systém Wear OS?

Zdroj: droid-life

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)