Nová funkce hodinek Huawei Watch GT 2 Pro ohlídá vaši krev po celý den

Huawei Watch GT 2 Pro okysličení krve

Huawei opět vylepšil svoje úspěšné hodinky o důležitou funkci. Hodinky umí měřit úroveň okysličení krve už dlouho, ale nová aktualizace povyšuje tuto funkci na úplně novou úroveň. Huawei Watch GT 2 Pro teď dokážou měřit okysličení krve v průběhu celého dne a noci. Jak to funguje?

Do teď bylo třeba funkci měření okysličení krve na hodinkách Huawei Watch GT 2 Pro vždy ručně spustit. Nová aktualizace 10.1.3.12 přináší schopnost zaznamenávání okysličení krve po celý den i noc. Hodinky tedy měli tuto schopnost po celou dobu, ale Huawei ji nejspíš potřeboval ještě softwarově vyladit. Schopnost kontinuálního měření okysličení krve je u chytrých hodinek stále spíše ojedinělou funkcí. Huawei Watch GT 2 Pro se tak stávají ještě atraktivnější volbou při výběru chytrých hodinek.

Díky nové schopnosti kontinuálního měření okysličení krve hodinky teď také umí upozornit uživatele, pokud úroveň kyslíku v jeho krvi klesne pod určitou mez. Pokud patříte mezi spokojené majitele Huawei Watch GT 2 Pro, tak svoje hodinky můžete aktualizovat jako vždy přes aplikaci Huawei Zdraví.

Huawei Health
Huawei Health

Jaký senzor je pro vás u chytrých hodinek nejdůležitější?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)