Využíváte Netflix? Stáhněte si od nás nejnovější verzi aplikace pro Android!

netflix-television-ico

Využíváte služby internetového serveru Netflix, který není v České republice oficiálně dostupný? Pokud ano, tak pro vás máme dobrou zprávu. Aplikace tohoto serveru, která je dostupná pouze v americkém obchodu Play, nebyla zcela odladěná pro všechny přístroje. Mnohdy se stávalo, že fungovala velmi pomalu a obrázky nebyly nikdy zcela ostré. Nyní je to však zcela jinak!

Netflix 1

Netflix dostal v průběhu několika posledních dnů velikou aktualizaci, která řeší veškeré problémy s trhaným posouváním, ostrostí obrázků a celkovou optimalizací. Již na první pohled si budete myslet, že využíváte zcela novou verzi. Veškeré obrázky jsou opravdu ostré a vše je plynulé jako nikdy předtím! Jako bonus můžeme brát v potaz změnu a vylepšení některých grafických prvků aplikace. Pokud Netflix používáte, tak aktualizaci zcela jistě doporučujeme.

Netflix 3

Zajímá vás co to je Netflix a jak je ho možné využívat i v České republice? Více informací naleznete v našem článku o zprovoznění Netflixu pomocí Unblock-US či pomocí Hola Unblocker.

Netflix
Netflix, Inc.
Verze3.0.1
Velikost13 MB
2.2+


Zdarma

Novou verzi aplikace Netflix stahujte ZDE.

  Využíváte Netflix v České republice?

Zdroj: Android Police

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)