Vyhledávací widget Googlu půjde upravovat

vyhledavaci widget google

V poslední verzi Google aplikace se objevil schovaný nový vyhledávací widget. Lidé ze serveru 9to5Google jej dokázali zprovoznit, tak rovnou můžeme vidět, co všechno se bude dát upravit.

Upravitelný vyhledávací widget může přijít brzy

Novinka se nazývá Google Bar a oproti klasickému vyhledávacímu widgetu, který máme v telefonech nyní, se liší tím, že půjde upravovat. A to poměrně dost. Změnit půjde logo, tvar, barva a také průhlednost. Velmi dobře jdou novinky vidět na videu níže.

Customizing the “Google Bar”

Customizing the "Google Bar"

Widget pro vyhledávání na Googlu patří k těm nejvíce používaným, takže úpravy jsou určitě na místě, obzvlášť když hodně launcherů nabízí podobné úpravy již několik let. Ne každý ale využívá launchery třetích stran. Přesné datum, kdy by se tento nový widget mohl dostat do stabilní verze není známé, nicméně podle videa jde vidět, že už je widget v podstatě dokončený. Google už tak pravděpodobně piluje poslední detaily.

Google
Google

Používáte vyhledávací widget Googlu?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)