Vodafone TV dá divákům navíc olympijské kanály v HD zdarma

Vodafone TV olympijské kanály zdarma

Vodafone přináší svým zákazníkům, kteří mají Vodafone TV další možnosti pro sledovaní dění na Olympiádě v Tokiu. Do nabídky přidá dalších sedm sportovních kanálů, které nabídnou 24 hodin denně živé přenosy a záznamy soutěží. Spolu s kanály Eurosport 1 a 2 tak bude služba olympiádu přenášet na celkem devíti programech. Sedm nových bude přidáno zdarma a diváci je tak všechny mohou sledovat, aniž by zaplatili korunu navíc.

Olympijské kanály zdarma na Vodafone TV

  • Eurosport 1 a 2 – hlavní události a sestřihy (standardní kanály)
  • Eurosport 3 – tenis, stolní tenis, badminton, golf
  • Eurosport 4 – gymnastika, trampolína, skoky do vody, synchronizované plavání
  • Eurosport 5 – fotbal, florbal, rugby, baseball, softball
  • Eurosport 6 – basketbal
  • Eurosport 7 – bojové sporty (taekwondo, box, judo, wrestling, karate)
  • Eurosport 8 – házená
  • Eurosport 9 – volejbal

Další specializované programy se zaměřením na největší sportovní událost letošního roku přibudou ke klasickému balíčku Sport. Jelikož je v Japonsku sedmihodinový časový posun, přijde vhod, že u programů bude k dispozici plné EPG. To znamená, že jednotlivé sportovní události bude možné nejen zhlédnout zpětně až sedm dní, ale také si je nahrát pro pozdější zhlédnutí (platnost nahrávek je 90 dní). Všechny programy budou dostupné i v aplikaci Vodafone TV pro mobilní telefon nebo tablet.

Vodafone TV (CZ)
Vodafone TV (CZ)

U programové nabídky TV Komfort a TV Komplet budou všechny zmíněné Eurosport kanály automaticky nově zahrnuté a zákazník se nemusí o nic starat. U nabídky TV Klasik je potřeba mít aktivní balíček Sport (za 99 korun), nebo Sport mini, který je zdarma a zahrne všech devět kanálů Eurosportu. Zákazníci tak nemusí platit nic navíc. Aktivaci balíčku si může zájemce
provést sám přes samoobslužné online kanály nebo aplikaci Můj Vodafone. Případně lze o změnu požádat i v prodejnách Vodafonu.

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci bývalé firmy UPC s televizní službou Horizon TV. Budou mít za stejných podmínek k dispozici všech devět stanic Eurosportu, pouze bez možnosti zpětného zhlédnutí a nahrávání. Aktivace je možná výhradně na zákaznické lince. Vodafone všechny zákazníky postupně převádí právě na Vodafone TV.

Které sporty plánujete během OH sledovat?

Zdroj: TZ Vodafone TV

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)