Telefon, hodinky i tablet. Vše můžete mít pod jedním číslem s Vodafone OneNumber

vodafone nová služba onenumber esim
  • Operátor Vodafone konečně spustil očekávanou službu OneNumber
  • Chytré hodinky s eSIM můžete konečně využívat naplno 
  • Mimo to lze neomezený tarif rozšířit třeba i do tabletu

Vodafone byl až do dnešního dne posledním tuzemským operátorem, který nepodporoval eSIM v hodinkách. To se ale nyní mění, služba OneNumber navíc nabízí i další příjemné výhody, kterými se konkurence pochlubit nemůže.

Díky technologii eSIM můžete mít své telefonní číslo na více zařízeních. Ať už máte Apple Watch nebo Samsung Galaxy Watch, OneNumber vám umožní telefonovat, posílat zprávy a nebo třeba streamovat hudbu. Ale to není z mého pohledu to nejzásadnější. V tiskové zprávě se totiž zmiňuje, že OneNumber lze využívat také u jiných zařízení, která podporují eSIM, LTE volání a umějí naskenovat QR kód potřebný pro aktivaci služby. Takže třeba i v tabletu.

vodafone onenumber

U operátora si můžete aktivovat službu pro dvě zařízení, v praxi tedy můžete mít stejné číslo na telefonu, hodinkách i tabletu. Služba sice funguje pouze s tarify s neomezenými daty, ale platit 99 korun za neomezený internet u dalšího zařízení vidím jako velký benefit, nemusíte řešit předplacené karty, případně platit další tarif za plnou cenu. OneNumber je na první 3 měsíce zdarma, poté vyjde na 99 korun měsíčně u každého zařízení. Další informace naleznete na oficiálním webu operátora Vodafone.

Jak se vám zamlouvá nová služba Vodafone OneNumber?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)