TOPlist

Vodafone podstatně zlevnil tarif s neomezenými daty! Poradíme, jak ho získat

vodafone tarif sleva
  • Tarify českých operátorů jsou všechno, jen ne levné
  • Vodafone nyní nabízí slevu 30 % na dva tarify
  • Sleva je pouze pro nové zákazníky a má i další omezení

Že jsou tarify českých operátorů předražené, o tom si štěbetají vrabci po celém světě. Občas se ale blýskne na časy, jako právě teď u Vodafone. Nabízí dva zajímavé tarify se slevou 30 %, a to napořád.

Nebyli bychom ale v Česku, aby v tom nebyl nějaký háček. Za prvé cena 327 Kč za neomezené volání a 3,5 GB nebo 699 Kč za skoro úplně neomezený tarif není kdovíjaké terno. Ale když ji srovnáme s nabídkou ostatních operátorů, je to krok správným směrem. Když už jsme nakousli to skoro u druhého tarifu, je zde omezení rychlosti na 20 Mb/s. 5x měsíčně můžete na 24 hodin navýšit rychlost na 5G.

prodejna vodafone

Druhý háček je v tom, že se jedná o nabídku pro nové zákazníky. Abyste na ni dosáhli, musíte přejít z předplacené karty nebo od jiného operátora s výjimkou SAZKAmobil. Že je nabídka určená pouze pro fyzické osoby a nemohou ji využít ani OSVČ ani právnické osoby, je další drobnost.

Poslední věc, na kterou jsme při zkoumání ceníku narazili, je nemožnost tarif změnit. Přesněji, změnit ho můžete, ale i když se hned zase vrátíte, o slevu nenávratně přijdete. Pokud ale tarif nezměníte, cena vám zůstane napořád. Nabídka platí od 16.5.2024 do 16.6.2024.

Nabídku můžete využít buď osobně v jakékoliv prodejně Vodafone, prostřednictvím Vodafone zákaznické linky, nebo online na oficiálních stránkách Vodafone.

Zaujaly vás zlevněné tarify Vodafone?

Zdroj: Vodafone

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)