Listopad u Vodafone: Dvojka za starý mobil, slevy až 5000 Kč

Vodafone listopad 2021 slevy

Český Vodafone si pro stávající i nové zákazníky připravil další balík akcí na druhou polovinu listopadu. Kromě toho, že oznámil dostupnost několika nových produktů, zahájil například projekt ECO Pátek, v rámci kterého mohou zájemci o novou elektroniku získat na nákup slevu až dva tisíce korun po odevzdání starého telefonu. Vysloužilé mobily přitom poputují k recyklaci a výtěžek podpoří projekty Nadace Vodafone. Projekt běží od 15. do 29. listopadu.

Před Vánocemi operátor přichystal pro nové a stávající zákazníky také slevy ve čtyřech úrovních 5000 Kč, 4 000 Kč, 3000 Kč a 2 000 Kč při pořízení různých druhů tarifů. Sleva 5000 Kč platí při pořízení digitální Vodafone TV a pevného internetu společně s tarify Neomezený Super, Neomezený Premium 5G s minimálním měsíčním plnění od 690 Kč na 24 měsíců. Zákazníci ji získají ke každému telefonnímu číslu.

Kromě toho věrní zákazníci u 21 vybraných zařízení zaplatí počáteční platbu pouze 1 Kč a zbytek pomocí splátek. Zmíněné několikatisícové slevy lze u Vodafone využít na všechny chytré telefony, tablety, hodinky s eSIM/SIM, notebooky, televizory Sony či herní konzoli PS4.

Jakou elektroniku plánujete kupovat na Vánoce?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)