Menu

Nebaví vás číst? Začali jsme dělat vlogy – MWC a teď Google I/O (video)

Nejen mobilní internet se zrychluje, zařízení a telefony jsou stále výkonnější, a když k tomu připočteme i fakt, že jsme krapet zpohodlněli a žijeme v uspěchané době, mění se i způsob konzumace informací na internetu. Pro někoho bohužel, pro někoho bohudík. Trend youtuberů a vlogerů je nezastavitelný a my chceme být u toho. Rozhodně nechceme konkurovat Gogomanovi, Jirkovi Královi a dalším, kteří obohacují český internet :). Naším cílem je přinášet zajímavé informace ze světa technologií, v co možná nejpříjemnější formě, a to jak pro vás, tak i pro nás. Vlogy (video blogy) jsou na to ideálním nástrojem. Není třeba tolik lpět na formalitách, je možné se více odvázat a nahlédnout po pokličku mnohdy již zevšednělých akcí, kde se teprve dozvíte ty správné zákulisní perly.

Vlogy ano, či ne?

To že mnozí z vás stále dávají přednost textové formě informací je naprosto v pořádku, mnohdy se video prostě nehodí nebo není tolik pohodlné na konzumaci. My to respektujeme a stále u nás budete nacházet většinu psaných článků. Postupně budeme ale krom běžných videorecenzí zapojovat i vlogy, které budou plné zákulisních informací, přebreptů, neoficialit, záchodů :), ale i užitečných informací, zabalených do zábavnější formy, které se nevyhnou ani občasné vulgarity. Jak se na vlogy díváte vy? Pohoršují vás, nebo je naopak vítáte?

S vlogy jsme začali na MWC, teď pokračujme na Google IO

Na MWC, které se každým rokem koná v Barceloně, jsme si uvědomili, že je sice fajn, ale většinou stále o jednom a tom samém. My přitom na tyto akce jezdíme moc rádi, a krom nových informací “nasáváme” spoustu zákulisních zážitků a občas bývá fakt i “prdel” (citlivější povahy prominou). Rozhodně nechceme nahrazovat standardní redakční obsah vlogy, jen nás zajímá, zdali tento lidský přístup a pohled do zákulisí je pro vás zajímavý a stravitelný, tak aby se čas od času objevil oficiálně i přímo na webu Svět Androida.

Chcete abychom s vlogy Svět Androida pokračovali?

 

Komentáře

Filip Eliáš

z aplikace
18.5.2016 18:02

Rozhodně za mě palec 👍. Vlog byl super

Orbit09

18.5.2016 18:04

Tak to je bomba! Určitě pokračujte s vlogy :)

rokyshit

z aplikace
18.5.2016 18:12

Žádné vlogy nechci.

Registrace3

registrace358 0

18.5.2016 19:09

Video konzumovat nebudu. Raději čtu. Díky

Tom_pavlat

Tomáš Pavlat 2

18.5.2016 20:32

Já zase lpím na formalitách protože vzít do ruky kameru a kecat umí každej. Taky upřednostním textovou formu, pro mne přehlednější.

Kamenak

z aplikace
18.5.2016 21:17

Vlogy na nic než se to sestriha tak už vím co se tam dělo na mobil.Idnes treba byl prepsany online přenos a bylo to ryhli a člověk vy že hodně věcí stejnak bude k ničemu pokud člověk nebude umět anglicky

avenged

z aplikace
18.5.2016 21:46

Nejde vám věčně aplikace s články, a vy už chcete cpát videa. Rozumím, tam se ta čeština, která občas hapruje, zakamufluje…. za mě teda ne…

merkur123

z aplikace
18.5.2016 21:57

Na SA chodím výhradně na mobilu, a v MHD je rozhodně příjemnější číst článek než nandavat si sluchátka a vypotřebovat datový limit.

Googler

z aplikace
18.5.2016 22:40

I text i vlogy – text si rád přečtu, když chci vědět více podrobných informací, vlog zase, když chci něco vidět, nebo pokud chce autor říct něco, co by slovy vysvětlit nedokázal. Mě se vlogy líbí, jen tak dál.

Tomd

Tomd 1

z aplikace
19.5.2016 0:13

Text. Video zdržuje, nepoužívám.

Boris Zima

19.5.2016 7:44

Video je veľmi dobre spracované. Viem o čom hovorím. Palec hore :-)

nosac

z aplikace
19.5.2016 9:28

Já upřednostňuji text + foto. I když u něčeho je lepší jednou vidět než popisovat dlouhé romány. Text má výrazně nižší datovou náročnost, pokrytí rychlým mobilnim internetem je mimo město zoufalé.

guillemot

z aplikace
20.5.2016 15:19

Kdyby byla možnost videa uložit na pozdější přehrání bez přístupu k internetu jako je teď možnost u článku tak jsem pro. FUP limity jsou v Česku katastrofa.

RSS (komentáře k článku)