Nebaví vás číst? Začali jsme dělat vlogy – MWC a teď Google I/O (video)

vlogy

Nejen mobilní internet se zrychluje, zařízení a telefony jsou stále výkonnější, a když k tomu připočteme i fakt, že jsme krapet zpohodlněli a žijeme v uspěchané době, mění se i způsob konzumace informací na internetu. Pro někoho bohužel, pro někoho bohudík. Trend youtuberů a vlogerů je nezastavitelný a my chceme být u toho. Rozhodně nechceme konkurovat Gogomanovi, Jirkovi Královi a dalším, kteří obohacují český internet :). Naším cílem je přinášet zajímavé informace ze světa technologií, v co možná nejpříjemnější formě, a to jak pro vás, tak i pro nás. Vlogy (video blogy) jsou na to ideálním nástrojem. Není třeba tolik lpět na formalitách, je možné se více odvázat a nahlédnout po pokličku mnohdy již zevšednělých akcí, kde se teprve dozvíte ty správné zákulisní perly.

Vlogy ano, či ne?

To že mnozí z vás stále dávají přednost textové formě informací je naprosto v pořádku, mnohdy se video prostě nehodí nebo není tolik pohodlné na konzumaci. My to respektujeme a stále u nás budete nacházet většinu psaných článků. Postupně budeme ale krom běžných videorecenzí zapojovat i vlogy, které budou plné zákulisních informací, přebreptů, neoficialit, záchodů :), ale i užitečných informací, zabalených do zábavnější formy, které se nevyhnou ani občasné vulgarity. Jak se na vlogy díváte vy? Pohoršují vás, nebo je naopak vítáte?

S vlogy jsme začali na MWC, teď pokračujme na Google IO

Na MWC, které se každým rokem koná v Barceloně, jsme si uvědomili, že je sice fajn, ale většinou stále o jednom a tom samém. My přitom na tyto akce jezdíme moc rádi, a krom nových informací “nasáváme” spoustu zákulisních zážitků a občas bývá fakt i “prdel” (citlivější povahy prominou). Rozhodně nechceme nahrazovat standardní redakční obsah vlogy, jen nás zajímá, zdali tento lidský přístup a pohled do zákulisí je pro vás zajímavý a stravitelný, tak aby se čas od času objevil oficiálně i přímo na webu Svět Androida.

Chcete abychom s vlogy Svět Androida pokračovali?

Google IO 2016 VLOG – dny před zahájením

Google IO 2016 VLOG - dny před zahájením

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (13)